آغاز هفته وحدت
1394/09/23 17:57:26
سرویس فرهنگی
سلطانی‌صبور در تشریح جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات:

ترکیب اعضای شورای سیاست‌گذاری سنجش و پذیرش دانشجو مشخص شدند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی مواد ارجاع‌شده از طرح «سنجش و پذیرش دانشجو» در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: ترکیب اعضای شورای سیاست‌گذاری سنجش و پذیرش دانشجو مشخص شدند.
ترکیب اعضای شورای سیاست‌گذاری سنجش و پذیرش دانشجو مشخص شدند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی مواد ارجاع‌شده از طرح «سنجش و پذیرش دانشجو» در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: ترکیب اعضای شورای سیاست‌گذاری سنجش و پذیرش دانشجو مشخص شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/44645.jpg ترکیب,اعضای,شورای,سیاست‌گذاری,سنجش,و,پذیرش,دانشجو,,مشخص,شدند Icana

عطاءالله سلطانی ‌صبور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به جلسه امروز(دوشنبه 23 آذرماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اشاره کرد و گفت: در این جلسه 2 ماده از طرح «سنجش و پذیرش دانشجو» که به کمیسیون ارجاع شده بود، با حضور معاونان وزارت علوم و نمایندگانی از دانشگاه آزاد مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه طبق مصوبه ماده 2 اعضای شورای اصلی سیاست گذاری سنجش و پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی و دکترا به این شرح مشخص شد که وزیر علوم به‌عنوان رئیس، وزیر بهداشت، وزیر آموزش و پرورش، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشجو در وزارت علوم و بهداشت و 2 نفر از رؤسای دانشگاه‌های دولتی به انتخاب وزیر علوم و بهداشت به‌عنوان اعضای شورا معرفی شدند؛ ضمن آنکه معاون‌های آموزشی وزیرعلوم و بهداشت و دو نماینده از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس را باید به عنوان ناظر و به بدون حق رأی به این جمع اضافه کرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: همچنین بحث‌های مقدماتی ماده 5 نیز صورت گرفت که مربوطه شیوه نمره دادن در دانشگاه‌ها مربوط می‌شود و تحلیل دقیق آن به جلسه بعدی موکول شد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet