هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دکتر لاریجانی در صحن علنی:

اقداماتی در واکنش به کشتار شیعیان نیجریه در حال انجام است

سرویس صحن
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به کشتار شیعیان نیجری، عنوان کرد: اقداماتی در واکنش به کشتار شیعیان نیجریه در حال انجام است.
سه‌شنبه 24 آذر 1394 ساعت 08:55
اقداماتی در واکنش به کشتار شیعیان نیجریه در حال انجام است رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به کشتار شیعیان نیجری، عنوان کرد: اقداماتی در واکنش به کشتار شیعیان نیجریه در حال انجام است. http://cdn.icana.ir/d/019/111651.jpg اقداماتی,در,واکنش,به,کشتار,شیعیان,نیجریه,در,حال,انجام,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی‌دلیگانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 24 آذرماه) مجلس شورای اسلامی گفت: برای کشتار هزاران شیعه مظلوم نیجریه باید تدبیری اندیشید و باید به گونه ای برخورد شود که ظلمی که به شیخ ابراهیم زکزاکی و خانواده وی رفته جبران شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: ما به عنوان شیعه نباید نسبت به کشتار هزاران نفر از شیعیان بی تفاوت باشیم.

همچنین محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس، خواستار استفاده از ظرفیت بین المجالس برای حمایت از شیعیان نیجریه و شیخ زکزاکی شد.

احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس هم در این خصوص در صحن علنی گفت: مجلس باید نسبت به کشتار شیعیان در کشور نیجریه موضع گیری کند.

دکتر لاریجانی در واکنش به تذکرات نمایندگان مجلس گفت: اقداماتی در حال انجام است./

پایان پیام         

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000