هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فاضلی در گفت وگو با خانه ملت:

آجیل‌های تاریخ مصرف گذشته جمع آوری شدند/بازار شب یلدا کنترل و نظارت می شود

سرویس اقتصادی
رئیس اتاق اصناف کشور با اشاره به بازار آجیل شب یلدا و کنترل آن توسط اتاق اصناف گفت: برخی از آجیل‌های وارداتی عرضه شده در بازار تاریخ مصرف گذشته بوده که آنها را جمع آوری کردیم.
جمعه 27 آذر 1394 ساعت 09:21
آجیل‌های تاریخ مصرف گذشته جمع آوری شدند/بازار شب یلدا کنترل و نظارت می شود رئیس اتاق اصناف کشور با اشاره به بازار آجیل شب یلدا و کنترل آن توسط اتاق اصناف گفت: برخی از آجیل‌های وارداتی عرضه شده در بازار تاریخ مصرف گذشته بوده که آنها را جمع آوری کردیم. http://cdn.icana.ir/d/019/126923.jpg آجیل‌های,تاریخ,مصرف,گذشته,جمع,آوری,شدند/بازار,شب,یلدا,کنترل,و,نظارت,می,شود Icana

علی فاضلی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بازار آجیل شب یلدا و کنترل آن توسط اتاق اصناف گفت:متاسفانه برخی از آجیل های عرضه شده در بازار وارداتی است که برخی از این کالاها تاریخ مصرف گذشته بوده و ما مکلف به جمع آوری این اجناس از بازار هستیم.

رئیس اتاق اصناف با بیان اینکه با این جمع آوری مقداری کمبود در بازار رخ داد،افزود:این کمبود افزایش قیمت را سبب می شد که با تزریق به موقع از کمبود و افزایش قیمت جلوگیری شد.

رصد مستمر بازار

فاضلی با بیان اینکه اتاق اصناف به طورمستمر بازار را رصد می کند،ادامه داد:عرضه کالاها به موقع صورت گرفته تا کمبودی احساس نشود و شاهد افزایش قیمت کالاها نباشیم.

رئیس اتاق اصناف با تاکید براینکه با متخلفان و گرانفروشان برخورد جدی می شود،تصریح کرد:تیم های بازرسی با بازدیدهای خود از صنف‌های مختلف بر بازار نظارت و آن را کنترل و ساماندهی می کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000