خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/09/23 20:06:00
سرویس اجتماعی
ابوترابی در تشریح جلسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس مطرح کرد:

اتمام بررسی مواد مربوط به کمیسیون قضایی در لایحه دائمی شدن احکام برنامه توسعه

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در تشریح جلسه کمیسیون متبوع خود، گفت: دراین جلسه بررسی موارد مربوط به این کمیسیون از لایحه دائمی شدن احکام برنامه توسعه به اتمام رسید.
اتمام بررسی مواد مربوط به کمیسیون قضایی در لایحه دائمی شدن احکام برنامه توسعه عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در تشریح جلسه کمیسیون متبوع خود، گفت: دراین جلسه بررسی موارد مربوط به این کمیسیون از لایحه دائمی شدن احکام برنامه توسعه به اتمام رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/44646.jpg اتمام,بررسی,مواد,مربوط,به,کمیسیون,قضایی,در,لایحه,دائمی,شدن,احکام,برنامه,توسعه Icana

ابوالفضل ابوترابی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درتشریح جلسه امروز (دوشنبه، 23 آذر) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: دراین جلسه  موارد مربوط به کمیسیون قضایی از لایحه دائمی شدن احکام برنامه توسعه در کمیسیون قضایی دردستور کار قرارگرفت و بررسی آن به اتمام رسید.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، افزود: ازمهم ترین موارد ازاین لایحه می توان به نقش دادستان در شورای عالی اقتصاد اشاره کرد، البته باید به این نکته تاکید کرد که کمیسیون  قضایی درجریان بررسی این لایحه پیشنهاد داد که مجوز بانک مرکزی به بانک هایی که درگذشته دراعطای وام های قرض الحسنه کارکرد مثبت داشتند تسری پیدا کند.

عضوکمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: همچنین مقررشد که نتیجه بررسی‌های کمیسیون در این باره به کمیسیون مشترک لایحه دائمی شدن برخی از احکام برنامه‌های توسعه ارسال شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet