خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/09/24 12:14:59
سرویس صحن
نقوی حسینی در تذکر شفاهی:

فشارهای مالیاتی ادامه یابد، همین تولیدی‌های نیم‌بند هم تعطیل خواهد شد

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه با وجود رکود اقتصادی، هزینه‌های آب و برق و گاز تا این اندازه گران می‌شود، تصریح کرد: چرا وقتی با رکود در تولید روبرو هستیم، فشار مالیاتی بر تولیدکنندگان وارد می‌شود؟
فشارهای مالیاتی ادامه یابد، همین تولیدی‌های نیم‌بند هم تعطیل خواهد شد نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه با وجود رکود اقتصادی، هزینه‌های آب و برق و گاز تا این اندازه گران می‌شود، تصریح کرد: چرا وقتی با رکود در تولید روبرو هستیم، فشار مالیاتی بر تولیدکنندگان وارد می‌شود؟ https://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg فشارهای,مالیاتی,ادامه,یابد،,همین,تولیدی‌های,نیم‌بند,هم,تعطیل,خواهد,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید حسین نقوی حسینی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 24 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود با محکوم کردن جنایات دولت نیجریه درخصوص به شهادت رساندن شیعیان این کشور گفت: چندماهی است پرداخت یارانه‌ها به مردم با تاخیر صورت می‌گیرد و گاهی از برخی دولتمردان شنیده می‌شود که شاید دولت نتواند یارانه را پرداخت کند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یارانه کمک‌خرجی خانوارهای مستضعف و مردم است و اگر دولت شجاعت دارد یارانه خانواده‌های اشرافی را قطع کند، زیرا یارانه براساس مصوبه مجلس حق مردم است و دولت باید آن را پرداخت کند.

وی تصریح کرد: در حالی که شاهد رکود اقتصادی هستیم، رئیس دولت هرازچندگاهی می‌گوید که از رکود خارج شده‌ایم ولی بسته خروج از رکود طراحی می‌کند؛ در این شرایط به مردم فشار اقتصادی وارد می‌شود و فیش‌های آب و برق و گاز روزبه‌روز گرانتر می‌شود.

وی ادامه داد: ما باید به چه کسی بگوییم که مردم قادر به پرداخت نیستند؟ به چه دلیل با وجود رکود اقتصادی، هزینه‌های آب و برق و گاز تا این اندازه گران می‌شود؟ همچنین چرا وقتی با رکود در تولید قرار داریم، چرا فشار مالیاتی بر تولیدکنندگان وارد می‌شود؟ این در حالی است که رئیس جمهور سخن از مالیات بیشتر می‌زند.

نقوی‌حسینی افزود:‌ در صورتی که فشارهای مالیاتی ادامه یابد، همین تولیدی‌های نیم‌بند هم تعطیل خواهد شد. البته قرار بود که 100 روزه اقتصاد کشور اصلاح شود،‌ ولی با وجود گذشت دو سال و نیم شرایط اقتصادی کشور بدتر شده است.

وی تاکید گرد: اگر حرف مردم را هم بزنیم می‌گویند افراطی و تندرو هستیم. پس چه کسی باید حرف مردم را بزند؟ مردم تحت فشار اقتصادی هستند، بنابراین دولت برنامه‌های برای اصلاحات اقتصادی ارائه دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: برجام هم که در مجلس تصویب شد و بهانه دیگری وجود ندارد، پس چرا وضع اقتصادی مردم درست نمی‌شود؟ بنابراین نیاز به همت دولت برای بهبود وضع اقتصادی مردم هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet