خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/09/24 11:48:00
سرویس سیاسی
در چهارمین همایش نقش پژوهش در قانونگذاری صورت گرفت؛

رونمایی از کتاب اقتصاد ایران در سال 94 با حضور دکتر لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی در چهارمین همایش نقش پژوهش در قانونگذاری از کتاب اقتصاد ایران در سال ۹۴ رونمایی کرد.
رونمایی از کتاب اقتصاد ایران در سال 94 با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در چهارمین همایش نقش پژوهش در قانونگذاری از کتاب اقتصاد ایران در سال 94 رونمایی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/126972.jpg رونمایی,از,کتاب,اقتصاد,ایران,در,سال,94,با,حضور,دکتر,لاریجانی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،دکترعلی لاریجانی امروز با حضوردرچهارمین "همایش نقش پژوهش در قانونگذاری از کتاب اقتصاد ایران" در سال 94 رونمایی کرد.

شایان ذکر است؛"علی اکبر صالحی "رئیس سازمان انرژی اتمی، "مصطفی محقق" داماد استاد حوزه و دانشگاه و "دکترکاظم جلالی "در رونمایی از کتاب مذکور حضور داشتند.

گفتنی است؛پس از رونمایی از "کتاب اقتصاد ایران درسال 94 "از 29 پژوهشگر و محقق کشور با اهداء لوحی از سوی رئیس مجلس تقدیر و تشکر به عمل آمد.

این کتاب محیط،منابع، بازیگران و برون‌ داده‌های حکمرانی اقتصادی کشور را به تفصیل مورد ارزیابی قرار داده است.

همچنین؛این کتاب شرایط سرمایه‌گذاری داخلی با توجه به امکانات و نقش تصمیم‌گیران داخلی و موانع اداری،بانکی و پولی را با توجه به نرخ تورم،رشد اقتصادی،بیکاری و درآمد عمومی جامعه،مورد پژوهش و آسیب‌شناسی قرار داده است.

"قاسمی "معاون اقتصادی مرکز پژوهش‌ها قبل از رونمایی از این کتاب گفت: بنده به عنوان کسی که در تدوین پیش‌نویس برنامه ششم توسعه با دولت همکاری کردم، اعلام می‌کنم پیش‌نویس این برنامه از کنار مسائل بزرگ و چالش‌های عمده کشور عبور کرده است.

وی ادامه داد:پاسکاری برای تصمیم‌گیری در خصوص قیمت انرژی و ارز و محول کردن آن به سایر دستگاه‌ها و تصمیم‌گیری شورای اقتصاد در این پیش‌نویس وجود دارد./   

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet