خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/09/24 12:41:05
سرویس صحن
مقتدایی در تذکر شفاهی:

ضرورت همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در برنامه ششم و بودجه 95

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش درخواست کرد نسبت به معیشت فرهنگیان در برنامه ششم توسعه توجه ویژه ای شود.
ضرورت همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در برنامه ششم و بودجه 95 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش درخواست کرد نسبت به معیشت فرهنگیان در برنامه ششم توسعه توجه ویژه ای شود. https://cdn.icana.ir/d/019/50950.jpg ضرورت,همسان,سازی,حقوق,بازنشستگان,تأمین,اجتماعی,در,برنامه,ششم,و,بودجه,95 Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس مقتدایی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 24 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو گفت: لازم است مصوبات 9گانه شورای عالی آب در خصوص زاینده رود تا وصول نتیجه کامل پیگیری و گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه شود؛ همچنین حق آبه زیست محیطی زاینده رود و تأمین آب برای رسیدن  به تالاب گاوخونی باید پیگیری شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در بودجه سال 95 و برنامه ششم توسعه با جدیت پیگیری شود همچنین به وزیر کار در خصوص قراردادهای موقت که از یک سال به 2، 3 و حتی یک ماه تقلیل یافته تذکر می دهم تا تبصره 2 ماده 7 قانون کار را پیگیری و گزارش آن را ارائه کند.

وی در ادامه در تذکری خطاب به رئیس جمهور بیان کرد: نگرش ناب و گفتمان انقلاب اسلامی را در برنامه ششم توسعه به طور ویژه مراقبت و تقویت کنید و رسیدگی به معیشت بازنشستگان فرهنگی، کارگری و نیروهای مسلح و به طور کلی همه بازنشستگان را در خلال بودجه 95 و برنامه ششم توسعه مورد توجه ویژه قرار دهید.

مقتدایی در ادامه در تذکر دیگری خطاب به وزیر کشور اظهار کرد: در بحبوحه انتخابات و دلمشغولی های آن رسیدگی به روستاها، دهیاری ها و شهرداری های شهرهای زیر 20 هزار نفر و تقویت آنها در بودجه 95 و برنامه ششم توسعه را فراموش نکرده و گزارشی از اهم این اقدامات به نماینده اصفهان ارائه کنید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: در برنامه ششم توسعه به معیشت فرهنگیان توجه ویژه کنید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet