آغاز هفته وحدت
1394/09/24 12:54:47
سرویس صحن
نوروزی در تذکر شفاهی:

پروژه انتقال آب رودخانه‌های استان گلستان به سمنان متوقف شود

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه استان گلستان سومین استانی است که با بحران آب روبروست، خواستار توقف عملیات انتقال آب رودخانه‌های استان گلستان به سمنان شد.
پروژه انتقال آب رودخانه‌های استان گلستان به سمنان متوقف شود عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه استان گلستان سومین استانی است که با بحران آب روبروست، خواستار توقف عملیات انتقال آب رودخانه‌های استان گلستان به سمنان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/114555.jpg پروژه,انتقال,آب,رودخانه‌های,استان,گلستان,به,سمنان,متوقف,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رحمت الله نوروزی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 24 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به وزیر نیرو در خصوص توقف انتقال آب شیرین آباد و سیاه رودبار به استان سمنان گفت: استان گلستان سومین استانی است که با بحران آب روبروست لذا باید هرچه سریع‌تر عملیات توقف انجام شود.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: با عنایت مقام معظم رهبری 500 میلیون دلار اعتبار برای روستاها در نظر گرفتند،لذا خواهشمندیم روستاهای تأمین آب روستاهای بخش مرکزی و بخش کمالان علی آباد کتول در اولویت قرار بگیرد.

وی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر کشور بیان کرد: در خصوص جدایی شیرین آباد و سیاه رودبار از استان سمنان که از سال 91 در دستورکار قرار گرفته است تذکر می دهم که هنوز این الحاق صورت نگرفته و وزیر باید استانداران را موظف به این امر کند.

نوروزی در ادامه خطاب به وزیر جهاد کشاورزی تذکر داد: با توجه به نگاه مقام معظم رهبری در جهت حمایت از تولید، ‌سویاکاران،‌ گوجه کاران و جوکاران و اکنون توتون کاران مطالباتی دارند که باید به آن توجه باید شود.

وی همچنین در تذکری خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: لازم است اجرای عملیات ساخت کلینیک و درمانگاه تخصصی به عنوان سومین شهر در شهرستان علی آباد کتول در دستور کار قرار گیرد.

نوروزی همچنین خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص اجرای مصوبه دولت مجتمع آموزش عالی در شهرستان تذکر داد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به رئیس جمهور خاطرنشان کرد: فرهنگیان، کارمندان و بازنشستگان در خصوص حقوق خود مشکل دارند لذا انتظار داشتیم تغییر خوبی با انجام رتبه بندی در حقوق آنها شکل گیرد که هنوز این امر صورت نگرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet