هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صالحی در جمع خبرنگاران:

پیش نویس قطعنامه شورای حکام در مجموع قابل قبول است

سرویس سیاسی
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: با وجود اینکه با برخی موارد مطرح در پیش نویس قطعنامه شورای حکام موافق نیستیم اما در مجموع قابل قبول است.
سه‌شنبه 24 آذر 1394 ساعت 12:14
پیش نویس قطعنامه شورای حکام در مجموع قابل قبول است رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: با وجود اینکه با برخی موارد مطرح در پیش نویس قطعنامه شورای حکام موافق نیستیم اما در مجموع قابل قبول است. http://cdn.icana.ir/d/019/50523.jpg پیش,نویس,قطعنامه,شورای,حکام,در,مجموع,قابل,قبول,است Icana

به‌گزارش خبرگزاری خانه ملت٬ علی اکبر صالحی امروز سه شنبه در حاشیه چهارمین همایش نقش پژوهش در فرایندهای قانونگذاری در جمع خبرنگاران با اشاره به تصمیم‌گیری امروز شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی دربارهPMD گفت: پیش نویس ایده آل ما نیست و قطعا با خیلی از موارد مطروحه در پیش نویس موافق نیستیم اما به هر حال واقعیت‌های موجود را درک می کنیم.

صالحی افزود: آنها نمی توانستند به کلی رفتارهای نادرست خود را زیر سوال ببرند و بعد از آن باید به افکار عمومی پاسخگو می بودند اما با این حال در مجموع پیش نویس قابل قبول است و امروز هم تصویب خواهد شد.

رئیس سازمان انرژی اتمی همچنین گفت: بدین صورت پرونده ساختگی هسته ای امروز از شورای حکام خارج می شود و تحت عنوان دیگری که برجام است پیگیری می شود و دیگر بحث مسائل گذشته و حال پرونده هسته ای مطرح نخواهد بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000