آغاز هفته وحدت
1394/09/24 15:53:38
سرویس اقتصادی
ثروتی خبر داد:

زمان برای بررسی همزمان بودجه 95 و برنامه ششم نداریم/برنامه پنجم توسعه تمدید شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس،با تاکید بر ضرورت تمدید برنامه پنجم توسعه گفت: زمان برای بررسی همزمان بودجه ۹۵ و برنامه ششم نداریم.
زمان برای بررسی همزمان بودجه 95 و برنامه ششم نداریم/برنامه پنجم توسعه تمدید شود عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس،با تاکید بر ضرورت تمدید برنامه پنجم توسعه گفت: زمان برای بررسی همزمان بودجه 95 و برنامه ششم نداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/73192.jpg زمان,برای,بررسی,همزمان,بودجه,95,و,برنامه,ششم,نداریم/برنامه,پنجم,توسعه,تمدید,شود Icana

موسی‌الرضا ثروتی درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با اشاره نامه نگاری رؤسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس با دولت درخصوص عدم ارایه لایحه بودجه و برنامه ششم توسعه به مجلس،گفت: با توجه به کمبود وقت،ارسال این دو لایحه نمی تواند مثمرثمر باشد.

نماینده مردم بجنورد،مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی،با تاکید بر اینکه نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس شورای اسلامی امکان بررسی لایحه بودجه 95 کل کشور با برنامه ششم توسعه را از مجلس سلب می کند، افزود: باید بررسی برنامه ششم توسعه به زمان دیگری موکول شود.

وی ادامه داد: برای تدوین و بررسی لایحه بودجه باید برنامه توسعه کشور به عنوان سند چشم‌انداز مدنظر باشد که این مهم برای سال آتی درنظر گرفته نشده است.

 

این نماینده مردم درمجلس نهم،از جمع آوری بیش از 20 امضا به هیأت رئیسه مجلس برای عدم بررسی برنامه ششم همزمان با لایحه بودجه 95 و تمدید یک ساله برنامه پنجم خبر داد.

وی با بیان اینکه به دلیل اهمیت موضوع و اینکه فرصت کافی برای بررسی دو مورد ذکر شده را نداریم پیشنهاد تمدید برنامه پنجم توسعه را مطرح کرده ایم‌، تصریح کرد: درحال حاضر مجلس باید لایحه بودجه 95 کل کشور، لایحه برنامه ششم توسعه و لایحه احکام دائمی برنامه را مورد رسیدگی قرار دهد که بررسی هرکدام از این ها زمان بر است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآورشد: به احتمال زیاد هفته آینده دکتر لاریجانی رئیس مجلس نظر خود را در خصوص نامه مذکور اعلام خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet