ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پورمختار:

وجود ردپای تعدادی از دولتی‌ها درپرونده بابک زنجانی واقعیتی انکارناپذیر است

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بابک زنجانی در این زنجیره اختلاس تنها نبوده است، گفت: همکاری بخشی از دولتی ها با بابک زنجانی واقعیتی انکارناپذیر است.
دوشنبه 30 آذر 1394 ساعت 11:10
وجود ردپای تعدادی از دولتی‌ها درپرونده بابک زنجانی واقعیتی انکارناپذیر است رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بابک زنجانی در این زنجیره اختلاس تنها نبوده است، گفت: همکاری بخشی از دولتی ها با بابک زنجانی واقعیتی انکارناپذیر است. http://cdn.icana.ir/d/019/120524.jpg وجود,ردپای,تعدادی,از,دولتی‌ها,درپرونده,بابک,زنجانی,واقعیتی,انکارناپذیر,است Icana

محمدعلی پورمختار در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه تصمیمات مناسب قوه قضاییه و رییس دادگاه جرایم بابک زنجانی را برای افکار عمومی مشخص کرده است، گفت:تخلفات وی محرز و ابعاد پرونده او کاملا مشخص شده است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نقش دیگر افراد در این پرونده افزود: بخشی از تخلفات و جرایم ارتکاب یافته توسط اشخاص دیگری صورت گرفته که طبیعتا با یک حلقه متصل با بابک زنجانی قابل تعریف است.

مشارکت افراد داخلی و خارجی با بابک زنجانی

پورمختار با بیان اینکه متهمان برای دفاع از خود به انکار برخی موارد می پردازند، ادامه داد:بر مبنای تحقیقات انجام شده و مدارک و مستندات ارائه شده برای دادگاه محرز می شود که ادعاهای عدم ارتباط این افراد با یکدیگر به چه میزان حقیقت دارد.

وی با تاکید بر اینکه بابک زنجانی در این زنجیره تنها نبوده است، اظهار داشت:وی همکارانی داشته و با افراد داخلی و خارجی مشارکت کرده است که این افراد نیز شناسایی و با آنها برخورد می شود.

ادعاهای غیرمستند از لحاظ قانونی وقضایی قابل استناد نخواهد بود

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه همکاری تعدادی از دولتی ها با بابک زنجانی واقعیتی انکارناپذیر است، افزود:برخی از دولتی ها وی را معرفی یا نفت و پول به او داده اند، اما اینکه دولت یا مسئولی به عنوان مجرم شناخته و یا اسم آورده شود، مصداق فرافکنی است.

رئیس کمیسون اصل نودم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دادگاه باید مراقبت های کافی را نسبت به ادعاهای مطرح شده داشته باشد، تصریح کرد: حیثیت افراد نباید مخدوش شود و ادعاهای غیرمستند از لحاظ قانونی وقضایی قابل استناد نخواهد بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار