خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/09/25 09:29:00
سرویس اقتصادی
یوسفیان ملا:

پساتحریم‌ ظرفیت ‌نهان ‌اقتصادی ‌کشور را پرورش ‌دهد/ نگرش ‌به اقتصاد مقاومتی ‌اساس‌ پساتوافق

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید بر ضرورت استمرار اجرای اقتصاد مقاومتی در شرایط پساتحریم و پساتوافق،گفت:پساتحریم باید بتواند استعدادهای نهان کشور در استفاده از ظرفیت‌هایی غیر از درآمدهای نفتی را پرورش دهد.
پساتحریم‌ ظرفیت ‌نهان ‌اقتصادی ‌کشور را پرورش ‌دهد/ نگرش ‌به اقتصاد مقاومتی ‌اساس‌ پساتوافق عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید بر ضرورت استمرار اجرای اقتصاد مقاومتی در شرایط پساتحریم و پساتوافق،گفت:پساتحریم باید بتواند استعدادهای نهان کشور در استفاده از ظرفیت‌هایی غیر از درآمدهای نفتی را پرورش دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg پساتحریم‌,ظرفیت,‌نهان,‌اقتصادی,‌کشور,را,پرورش,‌دهد/,نگرش,‌به,اقتصاد,مقاومتی,‌اساس‌,پساتوافق Icana

عزت‌الله یوسفیان‌ملا درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با تاکید بر ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی در شرایط پساتحریم و پساتوافق،گفت: استمرار بر اجرای اقتصاد مقاومتی اصلی برای بهبود وضعیت کشور است.

نماینده مردم آمل و لاریجان درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه با برداشتن تحریم ها در پساتحریم باید ظرفیت های کشور در زمینه صادرات تقویت شود،افزود: پساتحریم باید بتواند استعدادهای نهان کشور در استفاده از ظرفیت هایی غیر از درآمدهای نفتی را پرورش دهد.

 

نباید فرصت پساتوافق را با فرصت سوزی در نتیجه واردات بی رویه از دست داد

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه با گسترش روابط خارجی با سایر کشورها به طورحتم بازدهی اقتصادی ایران افزایش خواهد یافت، تصریح کرد: نباید فرصت پساتوافق را با فرصت سوزی در نتیجه واردات بی رویه از دست داد.

وی با بیان اینکه مدیریت اصل مهمی در بهبود شرایط اقتصادی کشور در پساتحریم است، گفت: در صورتی که مدیریت صحیحی دراین برهه از زمان صورت نگیرد،به طورحتم دوران پساتوافق بحرانی اقتصادی برای کشور رقم خواهد زد.

 

اساس پساتوافق نگرش به اقتصاد مقاومتی باشد

این نماینده مردم درمجلس نهم، ادامه داد:اساس پساتوافق باید نگرش به اقتصاد مقاومتی و توجه به رفع رکود و تورم درجامعه باشد.

یوسفیان ملا افزود: دولت در پساتوافق مسئولیت سنگین تری از حیث مدیریت اقتصاد کشور با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری برای مقابله با واردادگی اقتصادی دارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،یادآور شد: هر نوع عایدی اقتصادی از پساتوافق باید دربخش تولیدی و صنعتی سرمایه گذاری شده تا بتوان رونق چرخ های اقتصادی کشور را شاهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet