هدر اصلی
1394/09/25 15:14:33
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی مطرح کرد:

ضرورت اصلاح ساختار اقتصادی کشور در شرایط پساتحریم/ موتوراقتصادی کشور با اصلاح ساختار روشن می‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط پساتحریم ساختار اقتصادی کشور باید با محوریت اقتصاد مقاومتی اصلاح شود،گفت: در غیر این‌صورت موفقیت های دوران پساتحریم از محل رفع تحریم ها عملیاتی نمی شود.
ضرورت اصلاح ساختار اقتصادی کشور در شرایط پساتحریم/ موتوراقتصادی کشور با اصلاح ساختار روشن می‌شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط پساتحریم ساختار اقتصادی کشور باید با محوریت اقتصاد مقاومتی اصلاح شود،گفت: در غیر این‌صورت موفقیت های دوران پساتحریم از محل رفع تحریم ها عملیاتی نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/80256.jpg ضرورت,اصلاح,ساختار,اقتصادی,کشور,در,شرایط,پساتحریم/,موتوراقتصادی,کشور,با,اصلاح,ساختار,روشن,می‌شود Icana

محمدرضا پورابراهیمی درگفت وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بسته شدن پرونده هسته ای ایران در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت:این موضوع زمینه ساز اجرای برجام و لغو تحریم ها در گام های بعدی است.

نماینده مردم کرمان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط پساتحریم محدودیت‌ها و مشکلات اساسی ساختار اقتصادی کشور باید رفع شود،افزود:درغیر این‌صورت موفقیت‌های دوران پساتحریم از محل رفع تحریم ها عملیاتی نمی شود.

 

موتوراقتصادی کشور باید با اصلاح ساختار روشن شود

پورابراهیمی ادامه داد:اگر اشکالات ساختاری اقتصادی که قبل از تحریم‌ها وجود داشته و در زمان تحریم ها تشدید شده برطرف نشود به قبل از تحریم ها بر می گردیم.

وی با تاکید بر اینکه در دوران پساتحریم باید اصلاح ساختاردرونی صورت گیرد،اظهارداشت:موتوراقتصادی کشور باید با اصلاح ساختار روشن شود و دراین صورت می توان به آینده اقتصادی کشور امیدوار بود.

 

ضرورت عملیاتی شدن ظرفیت‌های درونی اقتصادی کشور

پورابراهیمی افزود:زمانی رفع تحریم‌ها به اقتصاد کشور کمک می کند که ظرفیت‌های درونی اقتصادی کشور شکوفا و عملیاتی شود و در این زمینه پیشنهاد اجرای اصلاح ساختار اقتصادی با محوریت اقتصاد مقاومتی است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به محورهای اقتصاد مقاومتی تصریح کرد:هدف از اصلاح ساختار باید توسعه صادرات غیرنفتی،اقتصاد دانش بنیان و کاهش وابستگی به نفت باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet