آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زارع مطرح کرد:

دوران پساتحریم شوک مثبت بر رشد اقتصادی،سرمایه گذاری و صادرات /بازار اقتصاد کشور را دودستی تقدیم دلالان نکنیم

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دوران پساتحریم شوک مثبت بر رشد اقتصادی،سرمایه گذاری و صادرات کشور است،گفت:صادرات غیرنفتی و اصولی نقطه قوت اقتصاد محسوب می شود.
چهارشنبه 25 آذر 1394 ساعت 10:04
دوران پساتحریم شوک مثبت بر رشد اقتصادی،سرمایه گذاری و صادرات /بازار اقتصاد کشور را دودستی تقدیم دلالان نکنیم سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دوران پساتحریم شوک مثبت بر رشد اقتصادی،سرمایه گذاری و صادرات کشور است،گفت:صادرات غیرنفتی و اصولی نقطه قوت اقتصاد محسوب می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/118954.jpg دوران,پساتحریم,شوک,مثبت,بر,رشد,اقتصادی،سرمایه,گذاری,و,صادرات,/بازار,اقتصاد,کشور,را,دودستی,تقدیم,دلالان,نکنیم Icana

رحیم زارع در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری ملت در واکنش به بسته شدن پرونده PMDدر شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: با لغو تحریم ها اموال بلوکه شده ایران به کشور بازگردانده می شود که با مدیریت صحیح باید آن را به بخش های مختلف جامعه تزریق کرد.

نماینده مردم آباده،بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این اموال باید درحمایت از تولید داخلی به کار گرفته شود،افزود:در این راستا تحریک تقاضا یک عامل مهم برای حمایت از تولید است،البته نه مانند بسته حمایتی وام خرید خودرو و لوازم خانگی که با برنامه ریزی صحیح مدیریت نشده بود.

 

در فضای بعد از تحریم ها بازار اقتصاد کشور را دودستی تقدیم دلالان نکنیم

زارع با تاکید بر مدیریت نقدینگی و وارداتی در کشور ادامه داد:برداشته شدن تحریم ها و فضای پساتحریم فی نفسه نمی تواند تهدید یا فرصت محسوب شود،تدابیر، سیاستها و برنامه ها بهره برداری حداکثری را ممکن می سازند. 

وی با بیان اینکه فضای پسا تحریم و بازشدن دروازه بازارهای جهانی چوب معجزه اقتصاد ایران نیست،اظهار داشت: درفضای بعد از تحریم ها بسیار محتاط تر و سنجیده تر باید قدم برداریم تا بازار اقتصاد کشور را دودستی تقدیم دلالان و واسطه های بازارهای داخلی و بین المللی نکنیم.

 

صادرات غیرنفتی و اصولی نقطه قوت اقتصاد محسوب می شود

این نماینده مردم درمجلس نهم با اشاره به بررسی روند شاخص های اقتصادی در ایران،افزود:با بررسی روند بازارهای سهام و ارز شاید بتوان دوران پساتحریم را شوک مثبت بر رشد اقتصادی،سرمایه گذاری و صادرات تلقی کرد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صادرات غیرنفتی و اصولی نقطه قوت اقتصاد محسوب می شود، تصریح کرد:صادرات غیرنفتی اصولی،گام مهمی درجهت کمک به اقتصاد کشور بعد از تحریم است، لذا از مدیریت منابع انسانی گرفته تا ارتقای سطح علمی و بکارگیری علم و اطلاعات و فناوری روز دنیا باید محتاط و حساب شده گام برداریم ./

پایان پیام 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000