شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خسروی سهل‌آبادی:

دارایی‌های پروژه پدیده‌شاندیز پاسخگوی بدهی‌های آن است/مردم نگران نباشند

سرویس اقتصادی
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با اشاره به تخلفات صورت گرفته در پروژه پدیده شاندیز، گفت: دارایی‌های پروژه پدیده‌شاندیز پاسخگوی بدهی‌های آن بوده و مردم نباید نگران سهام خود باشند.
چهارشنبه 25 آذر 1394 ساعت 11:19
دارایی‌های پروژه پدیده‌شاندیز پاسخگوی بدهی‌های آن است/مردم نگران نباشند نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با اشاره به تخلفات صورت گرفته در پروژه پدیده شاندیز، گفت: دارایی‌های پروژه پدیده‌شاندیز پاسخگوی بدهی‌های آن بوده و مردم نباید نگران سهام خود باشند. http://cdn.icana.ir/d/019/103089.jpg دارایی‌های,پروژه,پدیده‌شاندیز,پاسخگوی,بدهی‌های,آن,است/مردم,نگران,نباشند Icana

ابوالقاسم خسروی سهل آبادی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به وضعیت کنونی "پدیده شاندیز" و نگرانی مردم از اموال سرمایه گذاری شده در این پروژه،گفت: "پدیده شاندیز" 120هزار سهام دار از مردم داشته که در حال حاضر نگران دارایی سرمایه گذاری شده خود هستند.

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حدود 25 هزار نفر در پروژه شاندیز مشغول هستند، افزود: در این پروژه مشارکتی از سوی بخش خصوصی انجام شد که در حال حاضر با مشکلاتی برای مردم ایجاد کرده است.

 

 

مشارکت مردم در پروژه شاندیز نباید دچار مشکل شود

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد:درخصوص پدیده شاندیز نیازمند تدبیری هستیم تا مشارکت مردم دچار مشکل نشود؛زیرا بسیاری از خانواده ها تمام اموال و دارایی خود را در این پروژه به امید اینکه پیشرفتی رخ دهد سرمایه گذاری کرده اند.

وی با بیان اینکه ما انتظار داریم مشکل "پدیده شاندیز" نیز مانند "موسسه میزان" مرتفع شود، افزود: "پدیده شاندیز" بیشترین سهام دار را در سه استان خراسان رضوی، جنوبی و شمالی دارد،از این رو باید هر چه سریع تر مشکلات این پروژه مرتفع شده و احقاق حقوق مردم صورت بگیرد.

این نماینده مردم درمجلس نهم، با اشاره به اینکه تغییر مدیریت پروژه پدیده شاندیز یکی از پیشنهاداتی است که برای بهبود وضعیت این پروژه مطرح شده است،گفت:‌ سرمایه گذار برای حضور دراین پروژه اعلام آمادگی کرده او از این بابت مشکلی وجود ندارد.

 

استیضاح وزیر درصورت عدم تعیین تکلیف پدیده

وی با بیان اینکه بی توجهی به تعیین تکلیف پروژه پدیده شاندیز طرح سوال وزیر اقتصاد را رقم می زند، تصریح کرد: در حالب حاضر با توجه به اینکه موجودی پدیده شاندیز کفاف بدهی آن را می دهد جای نگرانی نیست.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: دارایی پروژه "پدیده شاندیز "پاسخگوی بدهی های آن بوده و مردم نباید نگران سهام خود باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000