آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سیدمرتضی حسینی:

قدرت رهبر شیعیان نیجریه برای دولت این کشور قابل تحمل نبود

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستگیری رهبر شیعیان نیجریه توسط دولت و ارتش این کشور گفت که این شخصیت،‌ شخصیتی پرنفوذ است که قدرت ایشان برای دولت این کشور قابل تحمل نبود.
چهارشنبه 25 آذر 1394 ساعت 10:10
قدرت رهبر شیعیان نیجریه برای دولت این کشور قابل تحمل نبود یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستگیری رهبر شیعیان نیجریه توسط دولت و ارتش این کشور گفت که این شخصیت،‌ شخصیتی پرنفوذ است که قدرت ایشان برای دولت این کشور قابل تحمل نبود. http://cdn.icana.ir/d/019/43310.jpg قدرت,رهبر,شیعیان,نیجریه,برای,دولت,این,کشور,قابل,تحمل,نبود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدمرتضی حسینی عنوان کرد: رهبر شیعیان نیجریه شخصیتی پرنفوذ است که توانسته 10 میلیون شیعه در آنجا به وجود آورد، ایشان در اربعین نیز نزدیک به 5 میلیون جمعیت را جمع کرد.

او تصریح کرد: قدرت ایشان برای دولت و ارتش قابل تحمل نبود والا شیعیان نیجریه هیچ کاری نکرده‌اند؛ آنها ساکت‌ترین و آرام‌ترین مردم نیجریه هستند و بیشترین خدمت را به دولت می‌کنند ولی چون دیدند ممکن است این نفوذ در آینده برای آنها خطرناک باشد و تشیع را گسترش دهند این اقدام را انجام دادند.

حسینی همچنین عنوان کرد: پیش از این هم داعشی‌ها و وهابیت سه نفر از فرزندان ایشان را کشته بودند. این بار هم دولت و ارتش دست به این اقدام زدند. سازمان ملل که دم از حقوق بشر می‌زند در آنجا حقوق بشری نیست.

این نماینده مجلس افزود: دولت نیجریه در حالی به رهبر شیعیان این کشور حمله می‌کند که آنها هیچ اقدامی انجام نداده و حرکت مسلحانه‌ای نیز نکرده‌اند. بعلاوه دولت نیجریه کاری با بوکوحرام و گروه‌های اینچنینی ندارد اما رهبر شیعیان را دستگیر می‌کند.

انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000