آغاز هفته وحدت
1394/09/25 11:29:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری:

رجزخوانی‌های ضد ایرانی آل سعود راه به جایی نخواهد برد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی گفت: امروز ایران اسلامی در جایگاهی ایستاده که رجزخوانی‌های دولت سعودی راه به جایی نخواهد برد.
رجزخوانی‌های ضد ایرانی آل سعود راه به جایی نخواهد برد عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی گفت: امروز ایران اسلامی در جایگاهی ایستاده که رجزخوانی‌های دولت سعودی راه به جایی نخواهد برد. https://cdn.icana.ir/d/019/45387.jpg رجزخوانی‌های,ضد,ایرانی,آل,سعود,راه,به,جایی,نخواهد,برد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدحسن آصفری پیرامون مواضع ضد ایرانی و خصمانه عربستان سعودی گفت: رژیم آل سعود با چنین اقداماتی در راستای اهداف صهیونیست‌ها گام برمی‌دارد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: امروز ایران اسلامی در جایگاهی ایستاده که رجزخوانی‌های دولت سعودی راه به جایی نخواهد برد.

وی با تاکید بر اینکه جنایات عربستان در منطقه منجر به از دست رفتن جایگاه این کشور در میان کشورهای اسلامی شده است، اظهار داشت: اقدامات نابخردانه دولت سعودی، ضمن از بین بردن امنیت این کشور، جایگاهشان در میان ملل جهان به ویژه ملل اسلامی را نیز از بین برده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ آصفری با بیان اینکه هدف عربستان از این اقدامات تسلط کامل بر منطقه است، خاطر نشان کرد: آل سعود هرگز به هدفش نخواهد رسید و به همین دلیل از نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه وحشت دارد.

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet