هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خانه ملت:

استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر اقدامی مناسب برای حفظ محیط‌زیست است

سرویس اقتصادی
نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری همایش ملی "اقتصاد انرژی" باعث تسریع در حرکت به سمت استفاده بیشتر از انرژی‌های تجدیدپذیر می‌شود،گفت:با توجه به کاهش مواد معدنی ضرورت دارد برنامه‌ریزی‌هایی برای جایگزینی انرژی‌های تجدیدپذیر در کشور صورت گیرد.
چهارشنبه 25 آذر 1394 ساعت 13:20
استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر اقدامی مناسب برای حفظ محیط‌زیست است نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری همایش ملی "اقتصاد انرژی" باعث تسریع در حرکت به سمت استفاده بیشتر از انرژی‌های تجدیدپذیر می‌شود،گفت:با توجه به کاهش مواد معدنی ضرورت دارد برنامه‌ریزی‌هایی برای جایگزینی انرژی‌های تجدیدپذیر در کشور صورت گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/95646.jpg استفاده,از,انرژی‌های,تجدیدپذیر,اقدامی,مناسب,برای,حفظ,محیط‌زیست,است Icana

حسین سبحانی‌نیا درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،درخصوص برگزاری اولین همایش ملی اقتصاد انرژی گفت: برگزاری همایش اقتصاد انرژی باعث می‌شود که یک حرکت برای توجه بیشتر به انرژی‌های تجدیدپذیر در کشور آغاز شود.

نماینده مردم نیشابور درمجلس شورای اسلامی ادامه داد: ظرفیت‌های خوبی برای استفاده از انرژی‌های خوشیدی و بادی در کشور وجود دارد و باید یکی از اولویت‌های کشور استفاده بیشتر از انرژی‌های تجدیدپذیر باشد.

وی افزود: استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر اقدامی مناسب برای حفظ محیط‌زیست است، زیرا این نوع انرژی پاک است و آلایندگی برای محیط‌زیست ندارد.

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر لزوم توجه به مدیریت در زمینه انرژی‌های نو افزود: با توجه به کاهش مواد معدنی ضرورت دارد برنامه‌ریزی‌هایی برای جایگزینی انرژی‌های تجدیدپذیر در کشور صورت گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000