هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حقیقت پور ابراز امیدواری کرد:

بسته شدن PMDموجب خروج دلواپسان از دلواپسی شود/دلواپسان وثوق بیشتری به دست اندرکاران هسته‌ای داشته باشند

سرویس سیاسی
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بسته شدن پرونده PMD در شورای حکام را گامی در جهت اجرایی شدن برجام دانست و ابراز امیدواری کرد این موضوع باعث شود دلواپسان مقداری وثوق بیشتری به تیم هسته ای داشته باشند.
چهارشنبه 25 آذر 1394 ساعت 15:15
بسته شدن PMDموجب خروج دلواپسان از دلواپسی شود/دلواپسان وثوق بیشتری به دست اندرکاران هسته‌ای داشته باشند نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بسته شدن پرونده PMD در شورای حکام را گامی در جهت اجرایی شدن برجام دانست و ابراز امیدواری کرد این موضوع باعث شود دلواپسان مقداری وثوق بیشتری به تیم هسته ای داشته باشند. http://cdn.icana.ir/d/019/117206.jpg بسته,شدن,PMDموجب,خروج,دلواپسان,از,دلواپسی,شود/دلواپسان,وثوق,بیشتری,به,دست,اندرکاران,هسته‌ای,داشته,باشند Icana

منصور حقیقت پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: رهبر انقلاب در طول مذاکرات و پس از آن نسبت به تیم مذاکره کننده و نحوه پیشبرد مذاکرات اعتماد داشتند و می بایست همه ما مانند رهبری این اعتماد را نسبت به تیم و دست اندرکاران داشته باشیم.

نمیانده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی بسته شدن پرونده PMD در شورای حکام را گامی در جهت اجرایی شدن برجام  دانست و ابراز امیدواری کرد این موضوع باعث شود دلواپسان مقداری وثوق بیشتری به تیم هسته ای داشته باشند.

وی ادامه داد: دلواپسان باید با توجه به مختومه شدن پی ام در شورای حکام  به روند فرایند توافق صورت گرفته در اجرای برجام کمک کنند.

حقیقت پور گفت: امیدواریم برجام با عنایت به رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب، نکات مورد توجه مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی اجرایی شود و شاهد رفع تمام تحریم های نابجایی باشیم که در حق جمهوری اسلامی ایران طی سال های گذشته صورت گرفت.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین ابراز امیدواری کرد انشاءالله با توجه به بسته شدن پرونده PMD دلواپسان نیز از دلواپسی خارج شوند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000