هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پزشکیان:

مقصر دانستن دولت فعلی در موضوع رکود نوعی فرار به جلو است/رفع رکود به سادگی انجام‌پذیر نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تبریز در مجلس، مشکل اصلی امروز کشور را رکود خواند، اما تأکید کرد که مقصر دانستن دولت فعلی در موضوع رکود نوعی فرار به جلو و عوام‌فریبی است.
چهارشنبه 25 آذر 1394 ساعت 15:51
مقصر دانستن دولت فعلی در موضوع رکود نوعی فرار به جلو است/رفع رکود به سادگی انجام‌پذیر نیست نماینده مردم تبریز در مجلس، مشکل اصلی امروز کشور را رکود خواند، اما تأکید کرد که مقصر دانستن دولت فعلی در موضوع رکود نوعی فرار به جلو و عوام‌فریبی است. http://cdn.icana.ir/d/019/84522.jpg مقصر,دانستن,دولت,فعلی,در,موضوع,رکود,نوعی,فرار,به,جلو,است/رفع,رکود,به,سادگی,انجام‌پذیر,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛ مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت رکود اقتصادی در کشور گفت: رفع این رکود به سادگی انجام‌پذیر نیست.

وی از پیچیده بودن حل معضلات اقتصادی سخن گفت و اظهار داشت: در همه دولت‌های قبل نیز مدیران درباره حل مشکلات اقتصادی قول مساعد داده بودند اما آیا این اتفاق افتاد؟

پزشکیان شعار دادن و محکوم کردن یکدیگر را راه حلی نامناسب برای رفع مشکلات اقتصادی به ویژه رکود کنونی حاکم بر کشور برشمرد و گفت: از آنجا که ما مبنا و مستندی دقیق نداریم که به کجا می‌خواهیم برویم و برسیم هر دولت و مدیری که بر سر کار می‌آید بر مبنای سلیقه خود عمل می‌کند.

وی مشکل اصلی مملکت را رکود، بیکاری و عدم توسعه خواند و افزود: رکود مسئله تازه‌ای نیست و باید دید چه کسانی مسبب آن در کشور هستند؟

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت قبل که عامل رکود فعلی است با «احسنت» و «به به و چه چه» کسانی مواجه شد که خود، منتقد رکود امروز هستند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رکود زاییده این دولت نیست خاطرنشان کرد: مقصر دانستن دولت فعلی در موضوع رکود در کشور نوعی فرار به جلو و عوام فریبی است.

انتهای پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000