هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
منصوری آرانی:

ائتلافی ضد تروریستی با محوریت عربستان به هر نقطه ای جز صلح در سوریه می انجامد/بدون حضور ایران هر ائتلافی بی فایده است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هر ائتلافی در منطقه بدون حضور ایران برای مبارزه با تروریسم بی نتیجه خواهد ماند.
جمعه 27 آذر 1394 ساعت 15:30
ائتلافی ضد تروریستی با محوریت عربستان به هر نقطه ای جز صلح در سوریه می انجامد/بدون حضور ایران هر ائتلافی بی فایده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هر ائتلافی در منطقه بدون حضور ایران برای مبارزه با تروریسم بی نتیجه خواهد ماند. http://cdn.icana.ir/d/019/127051.jpg ائتلافی,ضد,تروریستی,با,محوریت,عربستان,به,هر,نقطه,ای,جز,صلح,در,سوریه,می,انجامد/بدون,حضور,ایران,هر,ائتلافی,,بی,فایده,است Icana

عباسعلی منصوری آرانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه عربستان به دنبال تشکیل ائتلاف با 34 کشور برای مبارزه با تروریسم بدون حضور ایران است، گفت: برای مبارزه با تروریسم در گام اول باید کشورهایی دور هم جمع شوند که به واقع به مبارزه با تروریسم  اعتقاد داشته باشند در صورتی که این عزم وجود نداشته باشد هر جلسه و هر ائتلافی محکوم به از پاشیده شدن است.

نماینده مردم آران، بیدگل و کاشان در مجلس نهم شورای اسلامی با بیان اینکه ایجاد این ائتلاف با محوریت عربستان جای تعحب دارد، اظهار داشت: از آنجایی که برخی  از کشورهای ایجاد کننده و حمایت کننده تروریسم هستند نمی توانند جایگاهی برای ایجاد ائتلافی  ضد تروریستی تشکیل دهند.

وی به تلاش عربستان برای کنار گذاشتن ایران درائتلاف ضد تروریستی اشاره کرد و ادامه داد: کشورهایی که می خواهند ایران را حذف کنند می دانند که جمهوری اسلامی ایران هم قربانی تروریسم بوده و هم صادقانه با تمام قدرت برای نابوده تروریسم جنگیده است. بنابراین تلاش آنها برای کنار گذاشتن کشوری که طعم تلخ تروریست را چشیده اشتباه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با این حساب بدون ایران ائتلاف 34 کشور منطقه با محوریت عربستان برای مبارزه با تروریسم بی نتیجه خواهد ماند و موفقیتی از آن آنها نمی شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000