آغاز هفته وحدت
1394/09/27 15:01:00
سرویس سیاسی
شفیعی با اشاره به درخواست جمهوریخواهان سنای آمریکا برای عدم لغو تحریم های ضد ایرانی :

دستور رسمی لغو تحریم ها در دولت آمریکا ابلاغ شده است/تحرکات ضد ایرانی جمهوری خواهان کنگره مصرف داخلی دارد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره درخواست تعدادی از سناتورهای جمهوریخواه مجلس سنای آمریکا از اوباما مبنی بر عدم لغو تحریم های ضد ایرانی گفت: تحریم هایی که در چارچوب برجام نسبت به لغوشان اجبار وجود دارد باید لغو شود ودر حال حاضر هم دستور رسمی لغو تحریم ها ابلاغ شده است.
دستور رسمی لغو تحریم ها در دولت آمریکا ابلاغ شده است/تحرکات ضد ایرانی جمهوری خواهان کنگره مصرف داخلی دارد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره درخواست تعدادی از سناتورهای جمهوریخواه مجلس سنای آمریکا از اوباما مبنی بر عدم لغو تحریم های ضد ایرانی گفت: تحریم هایی که در چارچوب برجام نسبت به لغوشان اجبار وجود دارد باید لغو شود ودر حال حاضر هم دستور رسمی لغو تحریم ها ابلاغ شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/73411.jpg دستور,رسمی,لغو,تحریم,ها,در,دولت,آمریکا,ابلاغ,شده,است/تحرکات,ضد,ایرانی,جمهوری,خواهان,کنگره,مصرف,داخلی,دارد Icana

نوذر شفیعی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره درخواست تعدادی از سناتورهای جمهوریخواه مجلس سنای آمریکا از اوباما مبنی بر عدم لغو تحریم های ضد ایرانی گفت:  تحریم هایی که در چارچوب برجام نسبت به لغوشان اجبار وجود دارد باید لغو شود ودر حال حاضر هم دستور رسمی لغو تحریم ها ابلاغ  شده است.

نماینده مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی افزود: قطعا تحریم های اتحادیه اروپا،رییس جمهور آمریکا در حوزه فرامین اجرایی که دارد و همچنین سازمان ملل لغو و تحریم های کنگره نیز به تعلیق درمی آید پس تکلیف در چارچوب برجام مشخص است.

شفیعی ادامه داد: تحریم های وضع شده تحریم هایی است که مربوط به  فعالیتهای هسته ای  ایران است بنابراین در این وادی نمی توانند اقدامی مبنی بر عدم لغو تحریم ها کنند و اگر بخواهند به بهانه های موشکی تحریم های جدید وضع کنند باید گفت موشک هایی که  ایران دارد عادی است و موشک هایی نیست که علیه آن قطعنامه وضع شود.

نماینده مجلس نهم تصریح کرد: تمام کشورها برای دفاع از خود به این تسلیحات مجهز می شوند و اگر به بهانه داشتن این موشک ها بنایی برای تحریم کشورها باشد باید اکثر کشورها را تحریم کرد به دلیل اینکه پاکستان،هند،عربستان،عراق و...یا موشک بالستیک دارند و یا قدرت ساخت آن را دارا هستند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  هدف اینگونه موضع گیری های جمهوریخواهان را خوراک داخلی دانست و گفت: به نظر می رسد جمهوریخواهان با این اقدامات می خواهند اوباما را در شرایط انتخاباتی جدید تحت فشار قرار دهند تا در این فرصت موجود که دموکرات ها به نحو خوب از آن استفاده می کنند این فرصت را تخریب کرده و برای دموکرات ها آن را به یک تهدید تبدیل کنند.

36 سناتور جمهوری خواه از باراک اوباما درخواست کرده اند تحریمها بر ضد ایران را لغو نکند

این سناتورها  ادعا کردند آزمایشی که ایران اخیرا برای پرتاب یک موشک بالستیک انجام داد «بی توجهی آشکار ایران را به تعهدات بین المللی این کشور» نشان می دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet