آغاز هفته وحدت
1394/09/28 14:56:34
سرویس فرهنگی
طاهری مطرح کرد:

کمیسیون فرهنگی اختصاص ردیف بودجه به تولید کاغذ کشور را بررسی می‌کند

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه وضعیت تولید کاغذ در کشور با مشکلاتی روبروست، تصریح کرد: شاید بتوان در جریان بررسی لوایح بودجه و برنامه در کشور، ردیفی برای این موضوع در نظر گرفت.
کمیسیون فرهنگی اختصاص ردیف بودجه به تولید کاغذ کشور را بررسی می‌کند سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه وضعیت تولید کاغذ در کشور با مشکلاتی روبروست، تصریح کرد: شاید بتوان در جریان بررسی لوایح بودجه و برنامه در کشور، ردیفی برای این موضوع در نظر گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/52758.jpg کمیسیون,فرهنگی,اختصاص,ردیف,بودجه,به,تولید,کاغذ,کشور,را,بررسی,می‌کند Icana

سیدعلی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستور کار این هفته کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نخستین دستور کار این کمیسیون برای روز یکشنبه (29 آذرماه) بررسی گزارش عملکرد ریاست مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی خواهد بود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در ادامه به حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در روز یکشنبه (29 آذرماه) در جلسه کمیسیون فرهنگی اشاره کرد و گفت: بررسی لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور در ادامه جلسات هفته‌های گذشته، پیگیری و آن بخش از احکام مرتبط با  حوزه فرهنگی بررسی خواهد شد.

وی افزود: از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دعوت شده است تا جهت پاسخگویی به سؤال آقای نصرالله پژمانفر نماینده مشهد وکلات در روز دوشنبه (30 آذرماه) در کمیسیون فرهنگی مجلس حضور یابد.

طاهری به دستور کار بعدی این کمیسیون در روز دوشنبه اشاره و خاطرنشان کرد: همچنین بررسی موضوع حمایت از تولید و تأمین چوب و کاغذ کشور با حضور مسؤولان دستگاه‌های ذی‌ربط ادامه پیدا می‌کنند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: در این جلسه اعضای کارگروه منتخب بررسی وضعیت تولید کاغذ در کشور در کمیسیون فرهنگی حاضر می‌شوند تا پیرامون مباحث مربوط به حوزه کاغذ که پیش از این کمیسیون در این رابطه بررسی‌های دقیق و عمیقی داشته بررسی های صورت گیرد تا شاید بتوان در جریان بررسی لوایح بودجه و برنامه در کشور، ردیفی برای این موضوع در نظر گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet