ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/09/28 10:23:00
سرویس اقتصادی
زارع خبرداد:

حضور وزرای تعاون،اقتصاد و نفت در کمیسیون اقتصادی مجلس

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از حضور وزرای تعاون،کار و رفاه اجتماعی،اقتصاد و نفت در نشست این هفته کمیسیون اقتصادی خبر داد.
حضور وزرای تعاون،اقتصاد و نفت در کمیسیون اقتصادی مجلس سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از حضور وزرای تعاون،کار و رفاه اجتماعی،اقتصاد و نفت در نشست این هفته کمیسیون اقتصادی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/51924.jpg حضور,وزرای,تعاون،اقتصاد,و,نفت,در,کمیسیون,اقتصادی,مجلس Icana

رحیم زارع درگفت‌وگو باخبرنگارخبرگزاری‌خانه‌ملت درتشریح برنامه‌های کاری کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:بررسی تبصره‌های از مواد ماده 8 و 59 از لایحه بیمه اجباری مسؤولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی درمقابل شخص ثالث که از صحن علنی مجلس ارجاع داده شده بود از محورهای جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس است.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید درمجلس شورای اسلامی،افزود: بررسی لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشورو برگزاری جلسه اعضای هیأت تحقیق و تفحص ازعملکرد سهام عدالت از دیگر برنامه های کمیسیون اقتصادی مجلس است.

زارع افزود:همچنین به دلیل تقاضای سوال از وزرای تعاون،کار و رفاه اجتماعی،اقتصاد و نفت ازسوی جمعی از نمایندگان مجلس از این وزراء جهت پاسخگویی به سؤالات دعوت شده که به کمیسیون اقتصادی مجلس بیایند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: بررسی طرح‌ها و لوایح و اخباراقتصادی روز از دیگرموضوعاتی است که درجلسات این هفته کمیسیون اقتصادی بررسی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet