آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حیدرپور شهرضایی:

صهیونیست‌ها در صورت حمله به لبنان٬ سیلی محکمی از مقاومت می‌خورند/توهم برتری صهیونیست‌ها با تسلیحات آمریکایی

سرویس بین الملل
عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس٬ با اشاره به شکست تحقیر‌بار رژیم صهیونیستی در حمله به کشور لبنان٬ گفت: قطعا اگر رژیم صهیونیستی با حمله به لبنان٬ بار دیگر اشتباه خود را تکرار کند٬ سیلی محکمی از ارتش لبنان٬ نیروهای حزب‌الله و کشورهای منطقه خواهد خورد.
شنبه 28 آذر 1394 ساعت 10:04
صهیونیست‌ها در صورت حمله به لبنان٬ سیلی محکمی از مقاومت می‌خورند/توهم برتری صهیونیست‌ها با تسلیحات آمریکایی عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس٬ با اشاره به شکست تحقیر‌بار رژیم صهیونیستی در حمله به کشور لبنان٬ گفت: قطعا اگر رژیم صهیونیستی با حمله به لبنان٬ بار دیگر اشتباه خود را تکرار کند٬ سیلی محکمی از ارتش لبنان٬ نیروهای حزب‌الله و کشورهای منطقه خواهد خورد. http://cdn.icana.ir/d/019/92798.jpg صهیونیست‌ها,در,صورت,حمله,به,لبنان٬,سیلی,محکمی,از,مقاومت,می‌خورند/توهم,برتری,صهیونیست‌ها,با,تسلیحات,آمریکایی Icana

عوض حیدرپورشهرضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت٬ در واکنش به خبرسازی رسانه‌های رژیم صهیونیستی درباره احتمال حمله نظامی این رژیم به کشور لبنان٬ گفت: یکی از استراتژی های اصلی این رژیم همواره آمادگی کامل برای حمله نظامی به دیگر کشورها بوده٬ حال نزدیک‌ترین کشور به مناطق اشغالی٬ لبنان است و تاکنون چندین بار شاهد تجاوز ارتش این رژیم به کشور لبنان بوده‌ایم.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی٬ با اشاره به شکست تحقیر‌بار رژیم صهیونیستی در حمله به کشور لبنان٬ ادامه داد: امروز هم تمام منطقه و جهان اسلام کاملا بر علیه رژیم صهیونیستی بسیج بوده٬ البته این رژیم در جنگ 22 روزه و 33 روزه تجارب بسیاری را در شکست از محور مقاومت به دست آورده است.

وی تصریح کرد: چنانچه رژیم صهیونیستی با حمله به لبنان٬ بار دیگر اشتباه خود را تکرار کند٬ قطعا سیلی محکمی از ارتش لبنان٬ نیروهای حزب‌الله و کشورهای منطقه خواهد خورد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با اشاره به حمایت‌های تسلیحاتی آمریکا و غرب از رژیم صهیونیستی٬ گفت: حمایت‌های چشمگیر آمریکا از رژیم موجب شده که انبارهای تسلیحاتی آن‌ها مملو از تجهیزات و تسلیحات باشد٬ این مسئله در ادوار مختلف موجب شده که این رژیم فکر کند که دست برتر را در تجاوز احتمالی خواهد داشت٬ این در حالی است که نیروهای مقاومت هر بار نیروهای نظامی این رژیم را غافل‌گیر کده‌اند.

حیدرپورشهرضایی٬ وضعیت و جایگاه نیروهای مقاومت به‌ویژه حزب‌الله را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در شرایط کنونی وضعیت حزب‌الله در قیاس با جنگ‌های گذشته با رژیم صهیونیستی پیشرفت چشمگیری داشته و قطعا در جنگ احتمالی بینی این رژیم را به خاک می‌کشد.

روزنامه هاآرتض در مقاله‌ای اعلام کرده که پس از گذشت شش سال از جنگ دوم اسرائیل، تل آویو در حال آماده کردن نیروهای ویژه ارتش برای حمله به لبنان و درگیر شدن با نیروهای حزب الله است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار