هدر اصلی
1394/09/28 11:35:33
سرویس فرهنگی

قهرمانی تیم فوتبال استقلال خوزستان در نیم‌فصل ثابت کرد خوزستان مهد فوتبال ایران است

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان، قهرمانی نیم فصل تیم فوتبال استقلال خوزستان را به هم‌استانی‌های خود، مدیران، سرمربی و بازیکنان این تیم تبریک گفت.
قهرمانی تیم فوتبال استقلال خوزستان در نیم‌فصل ثابت کرد خوزستان مهد فوتبال ایران است عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان، قهرمانی نیم فصل تیم فوتبال استقلال خوزستان را به هم‌استانی‌های خود، مدیران، سرمربی و بازیکنان این تیم تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/127321.jpg قهرمانی,تیم,فوتبال,استقلال,خوزستان,در,نیم‌فصل,ثابت,کرد,خوزستان,مهد,فوتبال,ایران,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد باقر شریعتی نماینده مردم بهبهان در مجلس قهرمانی تیم فوتبال استقلال خوزستان در نیم فصل لیگ را تبریک گفت.

در پیام این نماینده آمده است:

قهرمانی نیم فصل تیم فوتبال استقلال خوزستان را به مردم شریف این استان، مدیران، سرمربی و بازیکنان این تیم مخصوصا کاپیتان بهبهانی و همشهری خودم جناب آقای محمد طیبی تبریک عرض می نمایم.

حضور مقتدرانه این تیم در صدر جدول لیگ برتر اتفاقی نبوده بلکه حاصل تلاش جمعی دست اندرکاران این تیم مخصوصا سرمربی با دانش و بومی آن آقای عبدالله ویسی می باشد که تیمی بی ادعا اما شگفتی ساز را راهی مسابقات لیگ برتر کرده است.

ویسی نماد مربیان با دانش و بومی است. او بار دیگر ثابت کرد که خوزستان مهد فوتبال ایران می باشد که انشاءالله تیم یک دست و جوان او تا پایان مسابقات در جایگاه شایسته ای قرار گیرد کما اینکه این تیم ثابت کرده است که قهرمانی نیز برای آنها دست یافتنی است.

عبدالله ویسی اثبات کرد در صورت فرصت دادن  به مربیان بومی و جوان حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت. پتانسیل فوتبال خوزستان بر همگان روشن است از مسئولان و مدیران صنایع در خوزستان تقاضا دارم در زمینه توسعه زیرساخت های وزرشی و توجه به ورزش عنایت ویژه ای داشته باشند چرا که استعدادهای ناب بسیاری در جای جای خوزستان وجود دارد که در صورت وجود امکانات و فراهم شدن بستر پیشرفت می توانند آینده فوتبال این کشور را تضمین نمایند.

امیدوارم وضعیت موجود باشگاه های فولاد خوزستان و استقلال اهواز هر چه زودتر سامان یابد و این دو باشگاه به روزهای اوج خود بازگردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet