هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برومندی خبر داد:

رئیس سازمان جنگل‌ها میهمان این هفته کمیسیون کشاورزی مجلس

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از حضور رئیس و معاونان سازمان جنگل‌ها،مراتع و آبخیزداری کشور در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی خبر داد.
شنبه 28 آذر 1394 ساعت 11:57
رئیس سازمان جنگل‌ها میهمان این هفته کمیسیون کشاورزی مجلس سخنگوی کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از حضور رئیس و معاونان سازمان جنگل‌ها،مراتع و آبخیزداری کشور در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/43760.jpg رئیس,سازمان,جنگل‌ها,میهمان,این,هفته,کمیسیون,کشاورزی,مجلس Icana

محمد مهدی برومندی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:مدیرعامل بورس کالای ایران جهت گزارش درباره روند اجرائی طرح پایلوت قیمت تضمینی، قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی در استان خوزستان در محصول ذرت حضور می یابد.

نماینده مردم مرو دشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس و معاونان سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور مهمانان این هفته کمیسیون صنایع و معادن هستند، افزود: رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری در ارتباط با عملکرد و برنامه‌های آتی آن سازمان و نقش این برنامه‌ها در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی گزارش می دهد.

 

نشست کمیسیون با رئیس مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی

برومندی با تاکید بر اجرای اقتصاد مقاومتی ادامه داد:سیاست اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی باید در تمام بخش های کشور به درستی اجرا شود.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه دیگر کمیسیون صنایع و معادن تصریح کرد:کمیسیون این هفته نشستی با رئیس مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی دارد، که در این نشست گزارشی از عملکرد و برنامه‌های آتی موسسه داده می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000