آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حقیقت پور:

ساخت موشک های با قابلیت حمل کلاهک هسته ای در دستور کار عملیاتی ایران نیست

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساخت موشک های با قابلیت حمل کلاهک هسته ای در دستور کار ایران نیست، گفت: موشک های بالستیکی که طبق برنامه جاری موشکی جمهوری اسلامی ایران آزمایش می شوند، موشک های معمولی در جهان هستند.
شنبه 28 آذر 1394 ساعت 15:06
ساخت موشک های با قابلیت حمل کلاهک هسته ای در دستور کار عملیاتی ایران نیست نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساخت موشک های با قابلیت حمل کلاهک هسته ای در دستور کار ایران نیست، گفت: موشک های بالستیکی که طبق برنامه جاری موشکی جمهوری اسلامی ایران آزمایش می شوند، موشک های معمولی در جهان هستند. http://cdn.icana.ir/d/019/123241.jpg ساخت,موشک,های,با,قابلیت,حمل,کلاهک,هسته,ای,در,دستور,کار,عملیاتی,ایران,نیست Icana

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص وضعیت موشک های جمهوری اسلامی ایران و نگرانی غربی ها در این زمینه، اظهار داشت: موشک هایی که قابلیت حمل کلاهک هسته ای داشته باشند در بعد تحقیقاتی و آزمایشی ایران هستند ولی در دستور کار عملیاتی ایران نیست.

نماینده مردم، اردبیل، سرعین، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: موشک های بالستیکی که طبق برنامه جاری موشکی جمهوری اسلامی ایران آزمایش می شوند، موشک های معمولی در جهان هستند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی متذکر شد: برنامه های موشکی جمهوری اسلامی ایران متناسب با تهدیدهایی که علیه کشور می شود خود را تجهیز و مسلح می کنید.

حقیقت پور با بیان اینکه کار تحقیقات ایران در همین راستا در فضایی متعارف و معمول ادامه خواهد داشت، گفت: در برجام نیز به این موضوع اشاره نشده است و تنها در قطعنامه شورای امنیت به موضوع پرداخته شده بود که ایران نیز اعلام کرد به دنبال این موضوع نیستیم.

وی افزود: ایران هیچ گونه محدودیتی را در تامین تسلیحات و تجهیزات نمی پذیرد چون ذاتا جمهوری اسلامی ایران به دنبال ساخت و نگهداری سلاح های کشتار جمعی نیست.

نماینده مردم، اردبیل، سرعین، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ایران در بحث امنیت ملی خود با کسی مذاکره نمی کند، بیان کرد: اگر کشورهای غربی می خواهند که برد موشک های ایران افزایش نیابد، ما را تهدید نکنید. ایران برابر با تهدیدهایی که علیه اش عنوان می شود برد موشک های خود را افزایش می دهد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000