هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حقیقت‌پور:

پادشاه عربستان برای شیعه‌کشی پول کلانی به دولت نیجریه پرداخته است/ عربستان محل تولد گروه‌های تروریستی تکفیری است

سرویس بین الملل
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بطن سیاسی و اعتقادی عربستان محل تولد گروه های تروریستی تکفیری مانند بوکوحرام است، گفت: کشتن، آتش زدن و دفن دسته جمعی بیش از 500 تن از شیعیان در قرن 21 قابل اجرا نیست مگر اینکه به دستور پادشاه مریض عربستان رخ بدهد.
شنبه 28 آذر 1394 ساعت 15:09
پادشاه عربستان برای شیعه‌کشی پول کلانی به دولت نیجریه پرداخته است/ عربستان محل تولد گروه‌های تروریستی تکفیری است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بطن سیاسی و اعتقادی عربستان محل تولد گروه های تروریستی تکفیری مانند بوکوحرام است، گفت: کشتن، آتش زدن و دفن دسته جمعی بیش از 500 تن از شیعیان در قرن 21 قابل اجرا نیست مگر اینکه به دستور پادشاه مریض عربستان رخ بدهد. http://cdn.icana.ir/d/019/126761.jpg پادشاه,عربستان,برای,شیعه‌کشی,پول,کلانی,به,دولت,نیجریه,پرداخته,است/,عربستان,محل,تولد,گروه‌های,تروریستی,تکفیری,است Icana

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص اعلام همبستگی عربستان با دولت نیجریه پیرامون حادثه تروریستی کشتار شیعیانی که توسط دولت نیجریه انجام شد، اظهار داشت: با این پیام مشخص شد که ملک سلمان دستور کشتار شیعیان را داده و پادشاه عربستان از این موضوع راضی است.

نماینده مردم، اردبیل، سرعین، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قطعا عربستان در این میان پول کلانی را به دولت فاسد نیجریه پرداخت کرده و این دولت تطمیع شده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی متذکر شد: جنایت نیجریه به گونه ای رخ داد که حتی هیتلر نیز این کار را انجام نداده بود.

حقیقت پور گفت: کشتن، آتش زدن و دفن دسته جمعی بیش از 500 تن از شیعیان در قرن 21 قابل اجرا نیست مگر اینکه به دستور پادشاه مریض عربستان رخ بدهد.

وی افزود: این موضوع نشان می دهد دولت عربستان مادر گروه های تروریستی مانند بوکو حرام است و بطن سیاسی و اعتقادی عربستان محل تولد گروه های تروریستی تکفیری این چنینی است و با نطفه وهابی- صهیونیستی به دنیا آمده اند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000