آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گروسی مطرح‌کرد:

شناسایی بازارهای صادراتی برای کالاهای انبارشده مانند سیمان

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه رکود باعث تعطیلی پروژه‌ها و انباشته کالاها در انبارها شده است،گفت: کارخانه ها درحال ورشکستگی هستند و در زمان رونق آیا باید سیمان مورد نیاز کشور را وارد کنیم.
دوشنبه 30 آذر 1394 ساعت 10:44
شناسایی بازارهای صادراتی برای کالاهای انبارشده مانند سیمان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه رکود باعث تعطیلی پروژه‌ها و انباشته کالاها در انبارها شده است،گفت: کارخانه ها درحال ورشکستگی هستند و در زمان رونق آیا باید سیمان مورد نیاز کشور را وارد کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/98734.jpg شناسایی,بازارهای,صادراتی,برای,کالاهای,انبارشده,مانند,سیمان Icana

حسین گروسی در گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،درمورد انباشته شدن سیمان در کارخانه ها،گفت: برای حل این مشکل ابتدا باید بازار صادراتی را هدف قرار دهیم؛زیرا در داخل کشور پروژه های عمرانی کشور رونق لازم را ندارد.

نماینده مردم شهریار درمجلس شورای اسلامی افزود:رکود اقتصادی کشور باعث شد رونق درساخت و ساز کم شود و به همین دلیل باید برنامه‌ریزی و شناسای شود که می توان سیمان را به کجا صادرکرد.

وی ادامه داد:محصولاتی دیگری مانند سیمان که کالای تولید شده در انبار انباشته شده نیز وجود دارد که نمونه آن فرش دستباف،کاشی و سرامیک و ... که تولیدات آنها در انبارها دپوشده است.

 

رکود باعث انباشته شدن کالاها در انبارها شده است

گروسی با بیان اینکه رکود باعث انباشته شدند کالاها در انبارها شده است،بیان کرد:هم اکنون صنعت ساختمان و راه سازی و بسیاری از پروژه‌هایی که سیمان مصرف می کنند،تعطیل شده است و طبیعی است که سیمان در کارخانجات انبار می شود.

این نماینده مردم درمجلس نهم،تصریح کرد:وضعیت کنونی رسالت برخی از دستگاه ها مانند وزارت اقتصاد و خارجه را بیشتر می کند که بازارهای صادراتی را هدف بگیرند.

وی درمورد وظیفه دولت دراین خصوص گفت:اگر این کارخانجات ورشکسته شده و از رده تولید خارج شوند،باید سیمان مورد نیاز را چگونه تامین کنیم، آیا باید آن روز سیمان وارد کنیم.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس بیکار شدن کارگران را به دلیل انباشت و ورشکستگی کارخانه هاعنوان و اظهارکرد: دولت باید الان مدیریت کرده و کمک‌های اورژانسی به این صنعت کند و از سوی دیگر دستگاه های دیگر و رایزنان خارجی کشور برای صادرات حرکت و اقدام کنند؛چراکه می توان بازارها را با 15 کشوری که مرز مشترک داریم برای صادرات شناسایی کرد./

پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000