هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دهدشتی تاکید کرد:

بابک زنجانی عروسک دست‌های پنهان/اظهارات متهم نفتی به حواشی تخلفاتش نزدیک است تا اصل ماجرا

سرویس اقتصادی
عضو کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی در مجلس،با بیان اینکه اظهارات بابک زنجانی بیشتر حواشی تخلفات وی را شامل شده و از اصل ماجرا به دور است، گفت: بسیاری از اظهارات میلیاردر نفتی هیچ ریشه ای در واقعیت نداشته و تنها برای خوشایند صاحبان اصلی تخلفات این پرونده طرح شده است.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 13:43
بابک زنجانی عروسک دست‌های پنهان/اظهارات متهم نفتی به حواشی تخلفاتش نزدیک است تا اصل ماجرا عضو کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی در مجلس،با بیان اینکه اظهارات بابک زنجانی بیشتر حواشی تخلفات وی را شامل شده و از اصل ماجرا به دور است، گفت: بسیاری از اظهارات میلیاردر نفتی هیچ ریشه ای در واقعیت نداشته و تنها برای خوشایند صاحبان اصلی تخلفات این پرونده طرح شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/126892.jpg بابک,زنجانی,عروسک,دست‌های,پنهان/اظهارات,متهم,نفتی,به,حواشی,تخلفاتش,نزدیک,است,تا,اصل,ماجرا Icana

سیدحسین دهدشتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از روند طولانی ارایه دفاعیات از سوی بابک زنجانی،گفت:اظهارات بابک زنجانی بیشتر حواشی تخلفات وی را شامل شده و از اصل ماجرا به دور است.

 

بسیاری از اظهارات میلیاردر نفتی هیچ ریشه ای در واقعیت ندارد

نماینده مردم آبادان در مجلس، با تاکید براینکه اتهام زنی به مسئولان کشور ازسوی بابک زنی برای فرار رو به جلو و دور زدن قانون است،افزود: بسیاری از اظهارات متهم نفتی هیچ ربطی به پرونده تخلفات وی نداشته و تنها برای ادامه بازی متحدان پشت پرده اش مطرح می شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه پشت پرده پرونده بابک زنجانی افراد بسیاری حضور دارند که تنها پای این متهم نفتی به میدان کشیده شده است،تصریح کرد: بسیاری از اظهارات میلیاردر نفتی هیچ ریشه ای در واقعیت نداشته و تنها برای خوشایند صاحبان اصلی تخلفات این پرونده طرح شده که می توان گفت بابک زنجانی در این رابطه به عنوان عروسک خیمه شب بازی مطرح است.

 

ضرورت تسریع در تعیین تکلیف پرونده متهم نفتی

وی با تاکید برضرورت تسریع در تعیین تکلیف پرونده متهم نفتی،افزود: دادگاه باید هر نوع فرصتی برای سوءاستفاده را از متهم نفتی سلب کند.

دهدشتی با بیان اینکه بابک زنجانی حرف های ناگفته بسیاری دارد، افزود: بازگرداندن بدهی های بیت المال از سوی بابک زنجانی امری حتمی و ضروری بوده که نباید در اطلاف وقت از آن چشم پوشی کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه درحال حاضر دست های پنهان و پشت پرده متهم نفتی وی را بازیچه خود قرار داده اند، تصریح کرد: با سرآمدن زمان دادگاه متهم نفتی به بازیچه بودن خود در این پرونده پی خواهد برد از این رو بهتر است هرچه سریع تر متهمان اصلی این تخلفات را به دادگاه معرفی کند.

 

تاکید بر ایجاد ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی 

وی با بیان اینکه تلاش دادگاه برای ابهام زدایی از پرونده بابک زنجانی برای رو شدن دست‌های پشت پرده باید ادامه داشته باشد،افزود: غفلت مسئولان یکی از عوامل مهم ایجاد شخصیت هایی همچون بابک زنجانی است.

دهدشتی با اشاره به پیشنهاد تاسیس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی،تاکید کرد:چنین سازمانی می تواند در ایجاد مراقبت‌های کافی برای ممانعت از بروز مفاسد اقتصادی کمک شایانی کند.

عضوکمیته پیگیری پرونده متهم نفتی در مجلس،با بیان اینکه ایجاد سازمان مفاسد اقتصادی باید با مؤلفه هایی همراه باشد، افزود: ایجاد این سازمان نباید باعث شود که سایر دستگاه‌های مسئول از انجام وظایف خود شانه خالی کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000