هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صرامی فروشانی مطرح‌کرد:

ضرورت پیگیری پیوستن ایران به سازمان تجارت‌جهانی در پسابرجام/ارتقای کیفیت کالاهای تولیدی لازمه پیوستن به WTO

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون ‌اقتصادی مجلس‌ شورای‌ اسلامی با مثبت ارزیابی کردن پیوستن ایران به سازمان تجارت جهانی (WTO) گفت: پذیرش افغانستان در سازمان جهانی در شرایط فعلی و با حمایت آمریکا جای تامل دارد.
دوشنبه 30 آذر 1394 ساعت 12:46
ضرورت پیگیری پیوستن ایران به سازمان تجارت‌جهانی در پسابرجام/ارتقای کیفیت کالاهای تولیدی لازمه پیوستن به WTO عضو کمیسیون ‌اقتصادی مجلس‌ شورای‌ اسلامی با مثبت ارزیابی کردن پیوستن ایران به سازمان تجارت جهانی (WTO) گفت: پذیرش افغانستان در سازمان جهانی در شرایط فعلی و با حمایت آمریکا جای تامل دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/58846.jpg ضرورت,پیگیری,پیوستن,ایران,به,سازمان,تجارت‌جهانی,در,پسابرجام/ارتقای,کیفیت,کالاهای,تولیدی,لازمه,پیوستن,به,WTO Icana

محسن صرامی فروشانی درگفت و‌گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ‌ملت درباره اجلاس اخیر سازمان تجارت جهانی (WTO) گفت:باید توجه داشت که پذیرش افغانستان به عنوان عضوی ازسازمان جهانی در شرایط فعلی و با حمایت آمریکا جای تامل دارد.

نماینده مردم خمینی شهر درمجلس شورای اسلامی،ادامه دارد:حمایت آمریکا ازعضویت کشور افغانستان در سازمان تجارت جهانی باعث تسهیل شرایط فروش کالا در این کشور می شود و به دلیل همسایه بودن افغانستان با جمهوری اسلامی ایران به نوعی بخش از این کالاها به ایران نیز انتقال یابد که باید برای این موضوع تدابیری اتخاذ شود.

 

ارتقای کیفیت کالای تولیدی با پیوستن ایران به WTO

این نماینده مردم درمجلس نهم افزود:برنامه‌ریزی‌های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران باید به نحوی باشد که در چارچوب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی حرکت کند.

صرامی فروشانی افزود: پیوستن جمهوری اسلامی ایران به سازمان تجارت جهانی زمینه ساز توجه به موضوع تولید با کیفیت است،بنابراین باید برای پیوستن wto  مقدمات را فراهم کرد،البته پذیرفته شدن و طی شدن مقدمات عضویت دراین سازمان جهانی به زمان نیاز دارد که دراین فرصت باید شرایط تولیدی و اقتصادی را تقویت و ارتقاء داد تا برای عضویت شرایط فراهم شود.

عضوکمیسیون ‌اقتصادی مجلس‌ شورای‌ اسلامی یادآورشد:با مدیریت صحیح پیوستن به سازمان تجارت جهانی (WTO) می تواند مزایای خوبی برای کشور به همراه داشته باشد که به ارتقای کیفیت و اشتغالزایی بیانجامد،بنابراین باید در برنامه‌های اقتصادی کشور در پسابرجام انجام این مهم را لحاظ کرد. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000