آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آرامی:

بررسی افزایش قیمت بلیت قطار در کمیسیون عمران‌مجلس/برقراری تناسب بین نرخ بلیت و کیفیت خدمات ضروری است

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس،از بررسی چرایی رشد نرخ بلیت قطار در کمیسیون متبوعش خبر داد.
دوشنبه 30 آذر 1394 ساعت 10:01
بررسی افزایش قیمت بلیت قطار در کمیسیون عمران‌مجلس/برقراری تناسب بین نرخ بلیت و کیفیت خدمات ضروری است سخنگوی کمیسیون عمران مجلس،از بررسی چرایی رشد نرخ بلیت قطار در کمیسیون متبوعش خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/126765.jpg بررسی,افزایش,قیمت,بلیت,قطار,در,کمیسیون,عمران‌مجلس/برقراری,تناسب,بین,نرخ,بلیت,و,کیفیت,خدمات,ضروری,است Icana

منصور آرامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از افزایش نرخ بلیت قطار و هواپیما، گفت: افزایش قیمت بلیت با توجه به شرایط کنونی اقتصاد کشور به صلاح جامعه نیست.

نماینده مردم بندرعباس،قشم،بندرخمیر،حاجی آباد و ابوموسی درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه همراه با افزایش نرخ بلیت قطار و هواپیما مردم انتظار ارتقای کیفیت خدمات را دارند،افزود: ثابت ماندن خدمات دهی به مسافران در کنار افزایش روز به روز نرخ بلیت نارضایتی مردم را رقم خواهد زد.

این نماینده مردم درمجلس نهم،ادامه داد: به طورکلی هر گرانی و افزایش قیمتی در حوزه بلیت با آسیب ها و معایبی همراه است که مهمترین آن، کاهش قدرت خرید مردم و توان استفاده از خدمت گران شده است.

 

 

رشد نرخ بلیت قطار متناسب با کیفیت خدمات ارایه شده به مسافران باشد

آرامی با اشاره به تاکید نمایندگان بربررسی چرایی و نحوه افزایش نرخ بلیت حمل و نقل زمینی و هوایی،تصریح کرد:‌ باید دید برنامه ریزی دولت دراین بخش چگونه بوده و چه اهدافی دراین باره پیگیری می شود.

وی ادامه داد: لازم است شرکت‌های حمل و نقل زمینی و هوایی متناسب با کیفیت خدماتی که ارائه می کند، نرخ های خود را تعیین کند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآورشد:به طورحتم درهفته جاری یا هفته آتی بررسی افزایش قیمت بلیت قطار و هواپیما درکمیسیون عمران مجلس صورت خواهد گرفت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000