هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسفیان ملا:

وهابی گری در مدارس عربستان تدریس می شود/ ارتش نیجریه مزدور عربستان است

سرویس بین الملل
رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی گفت: همه آن هایی که ذهنیت وهابی گری را دارند، تربیت شده مدارس عربستان هستند و ارتش نیجریه نیز مزدور عربستان است.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 09:30
وهابی گری در مدارس عربستان تدریس می شود/ ارتش نیجریه مزدور عربستان است رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی گفت: همه آن هایی که ذهنیت وهابی گری را دارند، تربیت شده مدارس عربستان هستند و ارتش نیجریه نیز مزدور عربستان است. http://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg وهابی,گری,در,مدارس,عربستان,تدریس,می,شود/,ارتش,نیجریه,مزدور,عربستان,است Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص اعلام همبستگی عربستان با دولت نیجریه پیرامون حادثه تروریستی کشتار شیعیانی که توسط دولت نیجریه انجام شد، اظهار داشت: سکوت مجامع بین المللی در مورد این جنایت همزمان شده با قطعنامه ای که دیروز سازمان ملل بنا بر پیشنهاد کانادا، بر علیه ایران تصویب کرده است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این دو موضوع اصلا قابل مقایسه هم نیستند، بیان کرد: این جنایت نیجریه مبنی بر کشتار شیعیان، در منزل یک روحانی مورد قبول رخ داده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه هیچ کس نمی تواند به اعتقادات گروه دیگر بی احترامی کند و این شیعیان نیز در حال عزاداری بوده اند، متذکر شد: در منزل این رهبر مذهبی حتی یک سلاح سرد نیز پیدا نشده است، چون اگر سلاحی را پیدا می کردند آن را در بوق و کرنا می کردند.

یوسفیان ملا با بیان اینکه وقتی حدود هزار نفر را به فجیع ترین وضع ممکن در منزل یک رهبر مذهبی مورد حمله قرار دادند با این ادعای بی حساب که این ها به دنبال ترور فرمانده ارتش نیجریه هستند، گفت: سازمان ملل این مسئله را نادیده می گیرد و جمهوری اسلامی ایران را به دلیل نقض حقوق بشر محکوم می کند.

وی با بیان اینکه عربستان مزدور استکبار جهانی است، افزود: همه آن هایی که ذهنیت وهابی گری را دارند، تربیت شده مدارس عربستان هستند و ارتش نیجریه نیز مزدور عربستان است.

رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: عربستان با این حرکت، کشتار شیعیان نیجریه را بر عهده گرفته است. این ها چه نوع تروریستی هستند که حتی یک فشنگ هم نداشته اند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000