هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محور سوال حسینی صدر از وزیر کشور:

لزوم قرار گرفتن خوی به عنوان منطقه آزاد و عدم همکاری مسئولان اجرایی در خدمت رسانی به مردم خوی و چایپاره

سرویس سیاسی
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهرستان خوی استحقاق قرار گرفتن در منطقه ویژه و آزاد را دارد گفت: عدم تحقق این موضوع یکی از محورهای سوالم از وزیر کشور است.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 08:04
لزوم قرار گرفتن خوی به عنوان منطقه آزاد و عدم همکاری مسئولان اجرایی در خدمت رسانی به مردم خوی و چایپاره نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهرستان خوی استحقاق قرار گرفتن در منطقه ویژه و آزاد را دارد گفت: عدم تحقق این موضوع یکی از محورهای سوالم از وزیر کشور است. http://cdn.icana.ir/d/019/43330.jpg لزوم,قرار,گرفتن,خوی,به,عنوان,منطقه,آزاد,و,عدم,همکاری,مسئولان,اجرایی,در,خدمت,رسانی,به,مردم,خوی,و,چایپاره Icana

موید حسینی صدر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره محورسوالاتش از وزیر کشورگفت: شهرستان خوی استحقاق قرار گرفتن در منطقه ویژه و آزاد را دارد، با توجه به اینکه نامه های مربوط به این کار از استانداری ارسال می شود انتظار داشتیم این اقدام انجام شود اما محقق نشده است.بنابراین این موضوع یکی از محورهای سوالم از وزیر کشور است.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی یکی دیگر از محورهای سوالش از وزیر کشور را مربوط به پایانه رازی خوی دانست و افزود: متاسفانه در این زمینه  استانداری همکاری نکرده و زمینی را در به این منظوراختصاص نمی دهد.در حالی که اگر به موقع این زمین اختصاص می یافت شاهد شروع کار در این زمینه بودیم.

حسینی صدر ادامه داد: روستای گوگرد در خوی که 450 خانوار دارد در معرض رانش زمین قرار دارد اما متاسفانه اقدام اساسی در این مورد صورت نگرفته و خانه های این منطقه در حال تخریب است.همچنین مشکل بعدی آبگرفتگی روستای بیگ جوان است  و علیرغم اینکه خانه های این روستا پر از آب شده است اما همچنان شاهد اقدامی از سوی استانداری در جهت رفع این مشکل نیستیم.

عبدالرضا رحمانی فضلی،وزیر کشور روز دوشنبه در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی پاسخگوی سوالات تعدادی از نمایندگان خواهد بود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000