آغاز هفته وحدت
1394/09/28 17:11:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیرآبادی:

جنایتکاران در نیجریه آگاهی مسلمانان را هدف قرار داده‎اند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: آنچه در نیجریه اتفاق می‎افتد اقدامی علیه شکل‎گیری نهضت آگاهی بخش در قاره آفریقا است.
جنایتکاران در نیجریه آگاهی مسلمانان را هدف قرار داده‎اند عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: آنچه در نیجریه اتفاق می‎افتد اقدامی علیه شکل‎گیری نهضت آگاهی بخش در قاره آفریقا است. https://cdn.icana.ir/d/019/117788.jpg جنایتکاران,در,نیجریه,آگاهی,مسلمانان,را,هدف,قرار,داده‎اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ احمد امیرآبادی فراهانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه با محکوم کردن جنایات ارتش نیجریه در قبال شیعیان این کشور اظهارداشت: چنین جنایاتی در نیجریه با حمایت وهابیت و برنامه‌ریزی صهیونیست صورت گرفته می‎گیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه چنین اقداماتی را پیگیری سیاست‎های صهیونیستی علیه مسلمانان در کشورهای گوناگون عنوان کرد.

امیرآبادی فراهانی با اشاره به نگرانی رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از بیداری و آگاهی مسلمانان نسبت به توطئه‌های استکبار، گفت: اتفاقات اخیر نیجریه که با نام مبارزه با تروریسم صورت گرفته است، در حقیقت مبارزه با آگاهی مسلمانان نسبت به شناخت سیاست‎های ضد بشری رژیم صهیونیستی و وهابیت بوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ نماینده قم با اشاره به خطراتی که رژیم صهیونیستی برای صلح جهانی دارد، اظهار داشت: علامه شیخ زکزاکی یکی از افرادی بود که در قاره آفریقا برای آگاه سازی مسلمانان تلاش می‎کرد و از این جهت خاری در چشم رژیم صهیونیستی و دشمنان اسلام بود. به نظر می‌رسد آنچه اتفاق افتاده اقدامی برای از بین بردن نهضت آگاهی بخش در قاره آفریقا بود.
انتهای پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet