هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مره‌صدق مطرح کرد

گزارش مجلس از اقدامات مقابله با بیماری آنفلوانزا در استان کرمان

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به گزارش مجلس از اقدامات برای مقابله با بیماری آنفلوانزا در استان کرمان گفت: اطلاع‌رسانی افراد غیرمسئول در فضای مجازی در ارتباط با بیماری آنفلوانزا موجب ایجاد نگرانی در استان شده بود.
شنبه 28 آذر 1394 ساعت 17:13
گزارش مجلس از اقدامات مقابله با بیماری آنفلوانزا در استان کرمان عضو کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به گزارش مجلس از اقدامات برای مقابله با بیماری آنفلوانزا در استان کرمان گفت: اطلاع‌رسانی افراد غیرمسئول در فضای مجازی در ارتباط با بیماری آنفلوانزا موجب ایجاد نگرانی در استان شده بود. http://cdn.icana.ir/d/019/104242.jpg گزارش,مجلس,از,اقدامات,مقابله,با,بیماری,آنفلوانزا,در,استان,کرمان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛ سیامک مره‌صدق نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ هفته گذشته از سوی کمیسیون بهداشت مجلس برای تهیه گزارش از اقدامات صورت گرفته برای مقابله با بیماری آنفلوآنزا به استان کرمان سفر کردند و گزارش آن به رئیس کمیسیون بهداشت و هیأت رئیسه مجلس تقدیم شد.

وی افزود: بررسی‌های انجام شده از این امر حکایت دارد که مقابله صورت گرفته با این بیماری بر اساس ضوابط علمی انجام شده و واکسیناسیون به موقع آموزش‌های لازم از طریق رسانه‌های عمومی در زمینه رعایت بهداشت، هماهنگی‌های لازم با سایر نهادهای محلی مانند آموزش و پرورش،‌ نیروی انتظامی و رسانه‌ها به نحو خوبی انجام شده است.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس اظهار داشت: آنچه که موجب نگرانی در میان مردم منطقه شده بود اطلاعات اشتباهی بود که از طریق فضای مجازی توسط افراد غیرمسئول در محل منتشر شده بود که در این ارتباط نیز صدا و سیمای محلی در مدیریت و مقابله با آن موفق بوده است.

مره‌صدق خاطرنشان کرد: دو برنامه برای آگاهی بخشی در ارتباط با بیماری آنفلوانزا در نظر گرفته شده بود که یکی برنامه‌های طولانی مدت و دیگری تیزرها و کلیپ‌هایی بود که در ساعات پربیننده برنامه‌های صدا و سیما از صدا و سیمای محلی پخش شده و آموزش های لازم را ارائه کرده است.

وی در پایان گفت: واکسیناسیون در زمان مناسب انجام شد اما از آنجایی که این واکسیناسیون اجباری نبود عده‌ای از افراد پرخطر که مناسب بود تا واکسینه شوند واکسینه نشدند و این باعث شد تا این افراد دچار مشکل شوند.
انتهای پیام/
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000