هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی نیا مطرح‌کرد:

بررسی‌مباحث ثبت‌نام کاندیداها و آخرین‌تحولات‌منطقه‌درفراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت

سرویس سیاسی
عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز فراکسیون رهروان ولایت مجلس گفت: مقدمات آغاز ثبت نام کاندیداهای انتخاباتی و اقداماتی که باید در این زمینه پیگیری شود در جلسه مورد بحث قرار گرفت.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 09:02
بررسی‌مباحث ثبت‌نام کاندیداها و آخرین‌تحولات‌منطقه‌درفراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز فراکسیون رهروان ولایت مجلس گفت: مقدمات آغاز ثبت نام کاندیداهای انتخاباتی و اقداماتی که باید در این زمینه پیگیری شود در جلسه مورد بحث قرار گرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/127412.jpg بررسی‌مباحث,ثبت‌نام,کاندیداها,و,آخرین‌تحولات‌منطقه‌درفراکسیون,اصولگرایان,رهروان,ولایت Icana

حسین سبحانی نیا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه جلسه امروز فراکسیون رهروان ولایت با حضو اعضای شورای مرکزی و سایر اعضای فراکسیون برگزار شد گفت: در این جلسه آخرین تحولات منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین مقدمات آغاز ثبت نام کاندیداهای انتخاباتی و اقداماتی که باید در این زمینه پیگیری شود بحث شد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: مباحث مربوط به همگرایی و وحدت جبهه اصولگرایی نیز امروز در دستور کار اعضا قرار گرفت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000