هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پزشکیان:

اجرای «طرح تعالی جمعیت و خانواده» بدون اصلاح زیرساخت ممکن نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون بهداشت و درمان اجرای «طرح تعالی جمعیت و خانواده» را مستلزم بسترسازی و اصلاح مشکلات زیرساختی دانست.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 08:56
اجرای «طرح تعالی جمعیت و خانواده» بدون اصلاح زیرساخت ممکن نیست عضو کمیسیون بهداشت و درمان اجرای «طرح تعالی جمعیت و خانواده» را مستلزم بسترسازی و اصلاح مشکلات زیرساختی دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/84522.jpg اجرای,«طرح,تعالی,جمعیت,و,خانواده»,بدون,اصلاح,زیرساخت,ممکن,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مسعود پزشکیان عضو کمیسیون بهداشت و درمان با بیان اینکه بعید می‌دانم طرح تعالی جمعیت و خانواده با موفقیت به اجرا برسد، اظهارداشت: بسیاری از جوانان ما درگیر مشکلاتی هستند که مانع ازدواجشان می‎شود و تا این مشکلات مرتفع نشود، این طرح به درستی اجرایی نخواهد شد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو مشکلاتی از قبیل موانع اجتماعی، معضل اشتغال را از موانع این طرح برشمرد و اضافه کرد: ما باید مسائل را در جامعه به صورت فرهنگی اصلاح کنیم و با زور و دعوا و امر کردن مشکلات رفع نمی‎شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ پزشکیان با تاکید بر حل و فصل ریشه‎ای مشکلات خاطرنشان کرد: فردی که کار و خانه ندارد چگونه می‌تواند ازدواج کند و بچه‌دار شود، لذا باید یک امنیت شغلی به وجود بیاید و این شغلی که ایجاد می‌شود باید یک درآمد حداقلی برای زندگی اولیه‌ داشته باشد تا جوان بتواند آبرومندانه زندگی کند و اگر این اتفاق افتاد بیفتد می‎توان به طرح تعالی جمعیت و خانواده فکر کرد.

انتهای پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000