شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در صحن علنی امروز؛

نمایندگان با لایحه اساسنامه مرکز منطقه همکاری دستگاه‌های مبارزه با فساد موافقت کردند

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت با لایحه اساسنامه مرکز منطقه‌ای همکاری دستگاه‌های مبارزه با فساد و نهادهای آمبودزمانی کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصاد (اکو) موافقت کردند.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 10:41
نمایندگان با لایحه اساسنامه مرکز منطقه همکاری دستگاه‌های مبارزه با فساد موافقت کردند نمایندگان مردم در خانه ملت با لایحه اساسنامه مرکز منطقه‌ای همکاری دستگاه‌های مبارزه با فساد و نهادهای آمبودزمانی کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصاد (اکو) موافقت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/69353.jpg نمایندگان,با,لایحه,اساسنامه,مرکز,منطقه,همکاری,دستگاه‌های,مبارزه,با,فساد,موافقت,کردند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، لایحه اساسنامه مرکز منطقه‌ای همکاری دستگاه‌های مبارزه با فساد و نهادهای آمبودزمانی کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصاد (اکو) با 116 رأی موافق، 3 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع از مجموع 197 نماینده حاضر در جلسه این لایحه را به تصویب رساندند.

براساس ماده واحده این لایحه اساسنامه مرکز منطقه‌ای همکاری  دستگاه‌های مبارزه با فساد و نهادهای آمبودزمانی کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصاد (اکو) مشتمل بر یک مقدمه و 19 ماده به شرح پیوست، تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده شد.

در تبصره این لایحه آمده است که در اجرای ماده 14 و 17 اساسنامه رعایت اصول یکصد و سی و نهم و هفتاد و هفتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران الزامی است./

پایان پیام 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000