شهادت امام سجاد (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با رأی نمایندگان صورت گرفت:

تصویب کلیات لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومین به حبس بین ایران و پاکستان

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت با کلیات لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومین به حبس بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی پاکستان موافقت کردند.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 10:42
تصویب کلیات لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومین به حبس بین ایران و پاکستان نمایندگان مردم در خانه ملت با کلیات لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومین به حبس بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی پاکستان موافقت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/59170.jpg تصویب,کلیات,لایحه,موافقت‌نامه,انتقال,محکومین,به,حبس,بین,ایران,و,پاکستان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذر) مجلس شورای اسلامی، با کلیات لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومین به حبس بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی پاکستان موافقت کردند.

بر این اساس نمایندگان با 128 رأی موافق، یک رأی مخالف و 3 رأی ممتنع از مجموع 197 نماینده حاضر در صحن مجلس با کلیات این لایحه موافقت کردند.

همچنین نمایندگان با 131 رأی موافق، یک رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 196 نماینده حاضر در صحن مجلس با اصل ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

براساس ماده واحده لایحه مذکور؛‌ موافقت‌نامه انتقال محکومین به حبس بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی پاکستان مشتمل بر 19 ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می‌شود.

براساس تبصره این ماده واحده؛ رعایت اصول 139 و 77 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در اجرای مواد 17 ، ‌18 و 19 این موافقت‌نامه الزامی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000