هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با رأی نمایندگان صورت گرفت:

تصویب کلیات لایحه پروتکل انتقال محکومین به حبس بین ایران و ترکمنستان

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت با کلیات لایحه پروتکل انتقال محکومین به حبس الحاقی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت ترکمنستان به منظور ایجاد بسترهای مناسب قانونی برای اتباع دو دولت و در راستای زمینه‌سازی برای گسترش مناسبات دو کشور و تحکیم مناسبات میان آنها موافقت کردند.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 11:06
تصویب کلیات لایحه پروتکل انتقال محکومین به حبس بین ایران و ترکمنستان نمایندگان مردم در خانه ملت با کلیات لایحه پروتکل انتقال محکومین به حبس الحاقی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت ترکمنستان به منظور ایجاد بسترهای مناسب قانونی برای اتباع دو دولت و در راستای زمینه‌سازی برای گسترش مناسبات دو کشور و تحکیم مناسبات میان آنها موافقت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/73974.jpg تصویب,کلیات,لایحه,پروتکل,انتقال,محکومین,به,حبس,بین,ایران,و,ترکمنستان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذر) مجلس شورای اسلامی، با کلیات لایحه پروتکل (تشریفات) انتقال محکومین به حبس الحاقی به موافقت‌نامه معاضدت قضایی متقابل در امور کیفری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت ترکمنستان موافقت کردند.

بر این اساس نمایندگان با 138 رأی موافق، 2 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 196 نماینده حاضر در صحن مجلس با کلیات این لایحه موافقت کردند.

همچنین نمایندگان با 122 رأی موافق، یک رأی مخالف و 2 رأی ممتنع از مجموع 197 نماینده حاضر در صحن مجلس با اصل ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

براساس ماده واحده لایحه مذکور؛‌ تشریفات (پروتکل) انتقال محکومین به حبس الحاقی به موافقت‌نامه معاضدت قضایی متقابل در امور کیفری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت ترکمنستان مشتمل بر یک مقدمه و 18 ماده تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000