هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با رأی نمایندگان صورت گرفت:

تصویب کلیات لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین ایران و قبرس

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت با کلیات لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قبرس موافقت کردند.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 11:08
تصویب کلیات لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین ایران و قبرس نمایندگان مردم در خانه ملت با کلیات لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قبرس موافقت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/59091.jpg تصویب,کلیات,لایحه,موافقت‌نامه,انتقال,محکومان,به,حبس,بین,ایران,و,قبرس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذر) مجلس شورای اسلامی، با کلیات لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قبرس موافقت کردند.

بر این اساس نمایندگان با 125 رأی موافق، یک رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 197 نماینده حاضر در صحن مجلس با کلیات این لایحه موافقت کردند.

همچنین نمایندگان با 128 رأی موافق، بدون رأی مخالف و بدون رأی ممتنع از مجموع 198 نماینده حاضر در صحن مجلس با اصل ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

براساس ماده واحده لایحه مذکور؛‌ موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قبرس مشتمل بر یک مقدمه و 20 ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می‌شود.

براساس تبصره این ماده واحده؛ در اجرای مواد 18 و 19 این موافقت‌نامه رعایت اصول 139 و 77 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران الزامی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000