خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/09/29 11:52:31
سرویس صحن
دهقانی در نطق میان دستور:

دشمن خیمه انقلاب اسلامی را هدف گرفته است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تأکید بر اینکه پیشرفت و پیروزی انقلاب اسلامی مدیون وجود ولایت فقیه در کشور است، گفت: دشمن این روزها عمود خیمه انقلاب اسلامی را هدف گرفته از این رو باید با بصیرت توطئه های دشمنان اسلام به ویژه استکبار جهانی را خنثی کنیم.
دشمن خیمه انقلاب اسلامی را هدف گرفته است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تأکید بر اینکه پیشرفت و پیروزی انقلاب اسلامی مدیون وجود ولایت فقیه در کشور است، گفت: دشمن این روزها عمود خیمه انقلاب اسلامی را هدف گرفته از این رو باید با بصیرت توطئه های دشمنان اسلام به ویژه استکبار جهانی را خنثی کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/103657.jpg دشمن,خیمه,انقلاب,اسلامی,را,هدف,گرفته,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، الله‌ وردی دهقانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام حسن عسگری(ع) و همچنین تبریک آغاز امامت منجی عالم بشریت امام زمان(عج) گفت: خداوند را شاکریم که نعمت ولایت فقیه و به ویژه رهبر فرزانه و دانشمند انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای را برای هدایت انقلاب اسلامی به ملت ما ارزانی داشته است.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از ملت ایران می خواهم نعمت داشتن ولی فقیه را در کشور ارج نهاده و با دشمنان نظام مقابله کند افزود: پیشرفت، پیروزی و ارتقاء جایگاه جمهوری اسلامی ایران مدیون ولایت فقیه و رهبری هوشمند امام راحل و مقام معظم رهبری است لذا دشمن این روزها عمود خیمه انقلاب اسلامی را هدف گرفته از این رو باید با بصیرت توطئه های دشمنان اسلام به ویژه استکبار جهانی را خنثی کنیم.

وی با اشاره به انتخابات پیش‌رو تصریح کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات بار دیگر دشمنان اسلام و انقلاب را از نقشه های شوم‌شان مأیوس می کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تأکید بر اینکه شورای نگهبان یکی از سدهای آهنین در مقابل نفوذ دشمنان و ایادی آنها است تصریح کرد: کسانی که به دنبال تخطئه و تخریب شورای نگهبان هستند یا خائن بوده یا جاهل و یا مغرض.

وی ادامه داد: از مردم بصیر می‌خواهم به القائات دشمن توجه نکنند و با توجه به رهنمودهای رهبری به تکلیف اسلامی خود در تمامی عرصه ها عمل کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، همچنین با قدردانی از رئیس جمهور و دولت برای حل مسأله هسته‌ای تحت رهنمودهای رهبری و به دنبال آن مهار تورم، گفت: لازم است رهنمودها و توصیه‌های رهبری در تعامل، برخورد و مذاکره با طرف‌های غربی نصب‌العین قرار گرفته و اقدامات متناسب و متناظری با اقدامات طرف‌های غربی انجام شده تا جلوی زیاده‌خواهی آنها گرفته شود.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه‌اش گفت: با توجه به زلزله سال 91 در شهرستان ورزقان و به دنبال آن بازسازی منازل و اماکن، مردم این شهرستان توان پرداخت بدهی‌های دولت ناشی از بازسازی را ندارند لذا درخواست آنها بخشودگی این بدهی هاست.

نماینده مردم ورزقان در مجلس نهم، در تذکر دیگری به وزیر نفت خواستار محاسبه بهای گاز مصرفی مردم در این شهرستان به قیمت ثابت و نه پلکانی به دلیل سردسیری بودن این منطقه شد و بر لزوم گازرسانی هرچه سریع‌تر تمامی روستاهای شهرستان ورزقان تأکید کرد.

وی در تذکر دیگری به رئیس سازمان تأمین اجتماعی بر لزوم قطع نشدن بیمه فرشبافان به بهانه طرح پویش تأکید کرد و خواستار توزیع عادلانه بودجه‌های عمرانی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان در دو تذکر جداگانه به رئیس جمهور خواستار تک‌رقمی شدن بهره بانکی به افزایش حقوق بازنشستگان همانند حقوق سایر حقوق‌بگیران شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet