شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی در تذکر شفاهی:

واردات نخود، مردم کرمانشاه را دچار مشکل کرده است

سرویس صحن
نماینده مردم قصر شیرین ضمن انتقاد به واردات نخود و مشکلی که برای مردم کرمانشاه ایجاد شده، از دولت درخواست کرد که قصر شیرین را جزو مناطق آزاد تجاری محسوب کند.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 12:11
واردات نخود، مردم کرمانشاه را دچار مشکل کرده است نماینده مردم قصر شیرین ضمن انتقاد به واردات نخود و مشکلی که برای مردم کرمانشاه ایجاد شده، از دولت درخواست کرد که قصر شیرین را جزو مناطق آزاد تجاری محسوب کند. http://cdn.icana.ir/d/019/108253.jpg واردات,نخود،,مردم,کرمانشاه,را,دچار,مشکل,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فتح الله حسینی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور افزود: شما می‌دانید مردم کرمانشاه در جریان جنگ تحمیلی رنج فراوانی کشیدند، حال عدم توجه به مردم این منطقه به چه دلیل است؟

نماینده مردم گیلان غرب و قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چرا اجازه نمی دهید این مناطق جزو مناطق آزاد شود، آیا راه دیگری برای اشتغال سراغ دارید؟ حداقل اجازه دهید منطقه قصر شیرین جزو مناطق آزاد تجاری محسوب شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: جذب سرمایه ‌گذار و رفع مشکلات منطقه لازم و ضروری است؛ امروز بانک‌ها مشکل مردم را حل نمی کنند، این در حالی است که هنوز راه‌حلی برای معضل بیکاری در نظر گرفته نشده است.

وی یادآور شد: مرز، دروازه دفاع از کلیت کشور است و باید گفت اقدام در حمایت از مرزنشینان یعنی دفاع از اسلام و مردم نیز در دفاع از اسلام و انقلاب از چیزی دریغ نکردند، حال که دولت به مشکلات اقتصادی توجه نمی‌کند حداقل به اندک درآمدی برای مردم توجه کند.

حسینی افزود: حقوق کارگران، فرهنگیان، نیروهای مسلح ارتش، سپاه و بسیج باید مورد توجه قرار گیرند.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: شما که نخود به کشور وارد می کنید اغلب مناطق کرمانشاه دچار مشکل شده اند چرا که محصول نخود در این منطقه جمع آوری شده است.

حسینی در پایان از وزرای راه و نفت به جهت توجه به این منطقه تشکر کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار