هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت‌نژاد در تذکر شفاهی:

مردم مازندران چشم‌انتظار اجرای مصوبات سفر هیات دولت هستند

سرویس صحن
نماینده مردم رامسر،‌ تنکابن و عباس‌آباد در مجلس بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه‌های سفر هیات دولت به استان مازندران تاکید کرد.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 12:48
مردم مازندران چشم‌انتظار اجرای مصوبات سفر هیات دولت هستند نماینده مردم رامسر،‌ تنکابن و عباس‌آباد در مجلس بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه‌های سفر هیات دولت به استان مازندران تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/109932.jpg مردم,مازندران,چشم‌انتظار,اجرای,مصوبات,سفر,هیات,دولت,هستند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شمس‌الله شریعت‌نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: به رئیس جمهور درخصوص تامین فوق‌العاده مرزی به همه مشمولان آن و جلوگیری از پرداخت‌های سلیقه‌ای که اعتراضات عمده حقوق‌بگیران در شهرستان‌های مرزی تنکابن،‌ رامسر و عباس‌آباد را فراهم کرده تذکر می‌دهم.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: درخصوص تسریع در اجرای پروژه‌های سفر هیات دولت‌ تذکر می‌دهم زیرا مردم هنوز چشم‌انتظار اتمام این پروژه‌ها هستند.

وی با تذکر به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: درخصوص اعمال قانون تسری فوق‌العاده پرداخت دامپزشکان که در مقایسه با پزشکان عمومی محروم مانده‌اند‌ اقدام عاجل صورت دهید.

شریعت‌نژاد در ادامه خطاب به وزیر کشور، افزود: با وجود تذکرات متعدد هیچ اقدامی از سوی شما درخصوص جلوگیری از ریزش پل‌های در معرض تخریب که تعداد آنها نیز کم نیست، صورت نگرفته است، در این‌خصوص اقدامات لازم را انجام دهید.

وی در تذکر بعدی خود به وزیر راه و شهرسازی، تصریح کرد: درخصوص اصلاح حریم راه‌ها در شمال کشور به ویژه درغرب استان مازندران با وجود آنکه ضرورت اصلاح آن به تایید کارشناسان وزارتخانه مذکور رسیده است کم‌کاری می‌شود، بنابراین لازم است وزیر پیگیری‌های لازم را در این‌خصوص داشته باشد.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی در تذکر به روسای سه قوه گفت: فشار مضاعف سازمان بازرسی استان مازندران آن هم در آستانه انتخابات مورد اعتراض جدی شورای اسلامی روستاها، دهیاری‌ها، مردم و مسئولان دستگاه‌های مختلف است که می‌بایست از آن جلوگیری شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نهم در پایان به وزیر نیرو درخصوص تسریع احداث پست 63 شهرستان عباس‌آباد که موجبات تقویت ولتاژ برق منطقه را فراهم خواهد کرد، تذکر داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000