هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسفیان ملا در نطق میان دستور:

نبود عزم و اراده قوی برای مبارزه با فساد اقتصادی/ ضرورت اتخاذ تدابیر اساسی برای رفع بیکاری

سرویس صحن
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از نبود عزم و اراده قوی برای مبارزه با فساد اقتصادی در کشور انتقاد و تصریح کرد: هر چند تشکیل ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در این خصوص می تواند حرکت مناسبی باشد ولی تا مادامی که عزم جدی برای مقابله با فساد نداشته باشیم، اگر صدها و ده ها ستاد هم تشکیل دهیم فساد در کشور ریشه کن نخواهد شد.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 13:03
نبود عزم و اراده قوی برای مبارزه با فساد اقتصادی/ ضرورت اتخاذ تدابیر اساسی برای رفع بیکاری عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از نبود عزم و اراده قوی برای مبارزه با فساد اقتصادی در کشور انتقاد و تصریح کرد: هر چند تشکیل ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در این خصوص می تواند حرکت مناسبی باشد ولی تا مادامی که عزم جدی برای مقابله با فساد نداشته باشیم، اگر صدها و ده ها ستاد هم تشکیل دهیم فساد در کشور ریشه کن نخواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/113623.jpg نبود,عزم,و,اراده,قوی,برای,مبارزه,با,فساد,اقتصادی/,ضرورت,اتخاذ,تدابیر,اساسی,برای,رفع,بیکاری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عزت‌الله یوسفیان‌ملا در جلسه علنی امروز(یک‌شنبه 29آذرماه) در نطق میان دستور خود با اشاره به مطالبه جدی مقام معظم رهبری از سران سه قوه برای مبارزه با فساد اقتصادی،‌ تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری به سران سه قوه برای مقابله با فساد اقتصادی امر فرمودند، لازم است سران سه قوه همکاری لازم را برای رفع فساد اقتصادی در کشور داشته باشند چون این کار به تنهایی از عهده یک نهاد خارج است و نتیجه ای ندارد.

نماینده مردم آمل و لاریجان درمجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: البته بهتر است مسئولان در خصوص مبارزه با فساد اقتصادی به صورت جدی مسئولیت پذیر باشند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با انتقاد از وضعیت نامناسب معیشتی کارگران در کشور بر ضرورت توجه بیشتر به وضعیت معیشتی آنها در بودجه 95 تاکید کرد.

یوسفیان ملا با انتقاد از معضل بیکاری در کشور، تصریح کرد: لازم است تدابیر اساسی برای رونق اشتغال جوانان درکشور اندیشیده شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اجرای هر چه سریعتر قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان را ضروری خواند و افزود: برای بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان ضروری است قانون مذکور هر چه سریعتر اجرا شود.

وی خواستار توجه بیشتر به وضعیت معیشتی کارکنان دولت به خصوص فرهنگیان شد و گفت: اگر امروز فکری به حال وضعیت معیشتی این قشر نشود فردا دیر است و باید منتظر پیامدهای ناشی از بی توجهی باشیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم بر ضرورت رفع دغدغه های سهامداران پدیده شاندیز و احقاق حق آنها تاکید کرد.

وی با محکومیت جنایت در نیجریه تصریح کرد: این اتفاق همزمان با قطعنامه سازمان ملل در محکومیت ایران برای حقوق بشر همراه شده که حتی کلمه‌ای در این خصوص از سوی سازمان ملل که خود را مربی و میانجی صلح جهانی می داند مطلبی عنوان نشده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات در مجلس نهم،‌ ادامه داد: متاسفانه دخالت های آشکار و پنهان اعراب مرتجع با پرورش داعش،‌ القاعده و النصر در بمباران مردم یمن مزاحمت برای جهان اسلام و مردم منطقه را دامن می زند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ با تاکید بر اینکه ایران امن ترین کشور جهان است، تصریح کرد:  روزی اتحادیه اروپا و آمریکا اعلام می‌کردند که به ایران سفر نکنید،‌ سرمایه‌گذاری نکنید چرا که ایران جزو کشورهای نا امن است، اما امروز خود ناامنی را که زاییده دست خودشان است تجربه می‌کنند در حالی که ایران امن‌ترین کشور جهان است.

نماینده مردم آمل و لاریجان درمجلس شورای اسلامی، از رئیس جمهور، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و همچنین وزیر راه و شهرسازی به خاطر توجه ویژه به بهبود جاده های شمال کشور تشکر و قدردانی کرد.

یوسفیان ملا با انتقاد از وضعیت بحرانی مرغداران در شمال کشور، بر ضرورت رسیدگی به مشکلات آنها تاکید کرد و افزود: اگر وزارت بازرگانی فکری برای رفع مشکل این قشر نکند مرغداران تمامی مرغان مادر را راهی کشتارگاه ها می کنند، با وجودی که مرغ در مازنداران رونق بسیاری دارد و همچنین شهروندان نیز علاقه زیادی به پرورش آن دارند ولی متاسفانه عملا هیچ گونه حمایتی از آنها صورت نمی گیرد.

وی با اشاره به تیره شدن روابط سیاسی ترکیه با روسیه بر ضرورت رفع مشکلات مرغداران برای صادرات مرغ تاکید کرد و گفت:  اکنون که روابط ترکیه با روسیه تیره شده می توان از ظرفیت های موجود درکشور برای صادرات مرغ استفاده کرد.

نماینده مردم آمل و لاریجان درمجلس نهم، از وزیر بهداشت و درمان به خاطر سفری که به آمل داشتند و منجر به  ایجاد دانشگاه پزشکی آمل شد،‌ تشکر و قدردانی نمود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم،‌ بر ضرورت ارائه تسهیلات کم بهره و ارازن قیمت به شالیکاران تاکید کرد و گفت: بهتر است به شالیکارانی که برای رفع کمبود برنج و رسیدن به خودکفایی تلاش می کنند توجه بیشتری داشته باشیم، البته سالی نیست که کشاورزان با مشکل کمبود کود و  سم مواجه نشوند.

نماینده مردم آمل و لاریجان درمجلس شورای اسلامی، بابت قول همکاری برای حل مشکلات معلمان حق‌التدریسی و پیش دبستانی از وزیر آموزش و پرورش تشکر کرد و خواستار رفع مشکلات معیشتی بازنشستگان شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس،‌ ادامه داد: ما کماکان چشم انتظار حل مشکلات معلمان پیش دبستانی، حق التدریسی و بازنشستگان هستیم و پیشنهادی را نیز در همین خصوص به کمیسیون مشترک و کمیسیون تلفیق و برنامه و بودجه ارائه دادیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000