خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/09/29 15:03:49
سرویس اقتصادی
امامی خبر داد:

ارسال لایحه بودجه 95 و برنامه ششم به مجلس تا پایان هفته جاری/احتمال بررسی این دو لایحه در مجلس بعدی منتفی است

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از تقدیم لایحه برنامه ششم توسعه و بودجه ۹۵ کل کشور تا پایان هفته جاری به مجلس خبر داد و گفت: احتمال بررسی این دو لایحه در مجلس بعدی منتفی است.
ارسال لایحه بودجه 95 و برنامه ششم به مجلس تا پایان هفته جاری/احتمال بررسی این دو لایحه در مجلس بعدی منتفی است عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از تقدیم لایحه برنامه ششم توسعه و بودجه 95 کل کشور تا پایان هفته جاری به مجلس خبر داد و گفت: احتمال بررسی این دو لایحه در مجلس بعدی منتفی است. https://cdn.icana.ir/d/019/52719.jpg ارسال,لایحه,بودجه,95,و,برنامه,ششم,به,مجلس,تا,پایان,هفته,جاری/احتمال,بررسی,این,دو,لایحه,در,مجلس,بعدی,منتفی,است Icana

عیسی امامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تقدیم لایحه برنامه ششم توسعه و بودجه 95 کل کشور تا پایان هفته جاری به مجلس خبر داد و گفت: با توجه به شرایط کشور بررسی این دو لایحه اولویت کار مجلس خواهد بود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نشست های مکرر دولت و مجلس، افزود: تلاش دولت بر ارسال لایحه برنامه ششم و بودجه 95 کل کشور به مجلس در روزهای ابتدایی دی ماه سال جاری است.

وی ادامه داد: به طور حتم لایحه برنامه ششم که سند بالادستی بودجه 95 خواهد بود در روزهای اخیر به مجلس ارسال می شود.

امامی تاکید کرد: بررسی لایحه بودجه 95 و برنامه ششم در مجلس نهم انجام خواهد شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: احتمال موکول کردن بررسی لایحه برنامه ششم توسعه و بودجه 95 کل کشور به مجلس بعدی منتفی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet