هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حقیقت پور:

برگزاری رزمایش دریایی مشترک ایران و عمان سبب افزایش ظرفیت های امنیتی منطقه می شود

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای با بیان اینکه برگزاری رزمایش مشترک ایران و عمان سبب افزایش ظرفیت های امنیتی منطقه می شود، گفت: این رزمایش سبب تحکیم روابط ایران و عمان خواهد شد.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 14:30
برگزاری رزمایش دریایی مشترک ایران و عمان سبب افزایش ظرفیت های امنیتی منطقه می شود نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای با بیان اینکه برگزاری رزمایش مشترک ایران و عمان سبب افزایش ظرفیت های امنیتی منطقه می شود، گفت: این رزمایش سبب تحکیم روابط ایران و عمان خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/96877.jpg برگزاری,رزمایش,دریایی,مشترک,ایران,و,عمان,سبب,افزایش,ظرفیت,های,امنیتی,منطقه,می,شود Icana

منصور حقیقت پور در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص برگزاری رزمایش مشترک نیروی دریایی ایران و عمان در تنگه هرمز در هفته جاری، اظهار داشت: سابق بر این هم این نوع  مراودات و تمرینات دسته جمعی بین نیروی دریایی ایران و سایر کشورهای منطقه وجود داشته است که موضوع ارزشمندی است.

نماینده مردم اردبیل، سرعین، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این رزمایش بسیار مفید است و سبب می شود که ایران ظرفیت های امنیتی منطقه را بالا ببرد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای با اشاره به روابط نظامی ایران و عمان، متذکر شد: روابط نظامی با کشورهای همسایه مانند عمان بسیار خوب است و این رزمایش سبب تحکیم روابط ایران و عمان خواهد شد.

حقیقت پور با اشاره به گسترش روابط نظامی بین نیروی دریایی ایران و عمان، گفت: در دیپلماسی دفاعی تبادل تجربه و دستورالعمل ها، دانشجو و شرکت در مانورها معمول است.

وی با بیان اینکه امیدوارم بقیه کشورهای منطقه نیز به این همکاری ها افزوده شوند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عمان یکی از کشورهای متحد با ایران است، اینگونه روابط بسیار لازم است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000