هدر اصلی
1394/09/29 15:27:03
سرویس بین الملل
حسینی با اشاره به حمایت پادشاه عربستان از کشتار شیعیان نیجریه:

اقدامات پادشاه عربستان سبب خدشه دار شدن جایگاه اسلام شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدامات پادشاه عربستان سبب خدشه دار شدن جایگاه اسلام شده است، گفت: بهترین راه برای پادشاه عربستان این است که استعفا بدهد چون توان اداره پناهگاه مسلمانان جهان را ندارد.
اقدامات پادشاه عربستان سبب خدشه دار شدن جایگاه اسلام شده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدامات پادشاه عربستان سبب خدشه دار شدن جایگاه اسلام شده است، گفت: بهترین راه برای پادشاه عربستان این است که استعفا بدهد چون توان اداره پناهگاه مسلمانان جهان را ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/99829.jpg اقدامات,پادشاه,عربستان,سبب,خدشه,دار,شدن,جایگاه,اسلام,شده,است Icana

سید فتح الله حسینی در خصوص اعلام همبستگی عربستان با دولت نیجریه پیرامون حادثه تروریستی کشتار شیعیانی که توسط دولت نیجریه انجام شد، اظهار داشت: پادشاه عربستان مدت کوتاهی است که این مسئولیت را پذیرفته و بسیار آشفته عمل می کند و او بهتر است به درمان خود بپردازد.

نماینده مردم قصرشین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عربستان کشوری است که مکان های متبرک عبادی در این کشور قرار دارد و خانه خدا بای امن ترین مکان باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شورای اسلامی با اشاره به سخنان اخیر پادشاه عربستان پیرامون کشتار شیعیان نیجریه، خاطرنشان کرد: ملک سلمان باید توبه کند، چون در طول مدت مسئولیتش هر ماه یک پدیده ای مانند کشتار به وجود آمده است.

حسینی با اشاره به اتفاقات ناگواری که در طول مسئولیت پادشاه فعلی عربستان سعودی رخ داده است، گفت:  بهترین راه برای پادشاه عربستان این است که استعفا بدهد چون توان اداره پناهگاه مسلمانان جهان را ندارد.

وی با اشاره به تلاش های عربستان برای ایجاد تفرقه بین شیعه وسنی، افزود: سال های سال است که شیعیان و اهل تسنن در کنار هم زندگی می  کنند و در سختی ها نیز وحدت خود را حفظ کرده اند.

نماینده مردم قصرشین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: پادشاه عربستان به خاطر خرابکاری هایش در حج و دخالت های بیجا در عراق، سوریه و یمن سبب خدشه دار شدن جایگاه اسلام شده که لازم است به دلیل اقداماتش مجازات شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet